Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

NH FEST 2024 - letni tygiel artystycznych i twórczych wydarzeń w Nowohuckim Centrum Kultury

  • Patronaty
  • date_range Czwartek, 2024.06.20 15:35 ( Edytowany Czwartek, 2024.06.20 15:43 )
  • Data wydarzenia: 2024-06-30 18:00 - 2024-09-30 00:00
  • money Wydarzenie biletowane
NH FEST to propozycja Nowohuckiego Centrum Kultury dla wszystkich tych, którzy zamierzają wakacje spędzać w Krakowie i okolicach. Sześć spektakli w ramach festiwalu Krakowskie Miniatury Teatralne, noc jazzu, koncerty na scenie plenerowej, Krakowski Festiwal Tańca, Międzynarodowe Triennale Grafiki rozsiane po wszystkich galeriach, rodzinny piknik muzyczny, kuratorskie oprowadzania po wystawie i Festiwal Muzyki Polskiej.

NH FEST to koncerty, spektakle teatralne i taneczne, zajęcia artystyczne i warsztaty. W NCK nie ma nudy – również w wakacje! – zapowiada Zbigniew Grzyb, dyrektor NCK.

NH FEST // Scena letnia

Zapraszamy na rodzinne pikniki muzyczne w zielonym otoczeniu plenerowej sceny NCK, podczas którego każdy znajdzie dla siebie miejsce i ulubiony gatunek muzyczny - jazz, blues, swing, poezja śpiewana czy muzyka alternatywna. Usłyszymy utwory Chopina, Bacha, Gershwina, Pucciniego, Komedy, Zauchy, Wodeckiego czy Bellona.

NH FEST //Krakowski Festiwal Tańca

Na początku sierpnia (3-9.08) Krakowskie Centrum Choreograficzne przygotowało wyjątkowe, międzynarodowe wydarzenie - 4. edycję Krakowskiego Festiwalu Tańca, pod hasłem „WIDOK Z BLISKA!”.

Tegoroczną edycję festiwalu otworzy (3.08.2024) premiera najnowszej produkcji Krakowskiego Centrum Choreograficznego „Rooms by the sea” w koncepcji i choreografii Joanny Leśnierowskiej. Natomiast następnego dnia (4.08.2024) będziemy wspólnie świętować 10. urodziny KCC!

Ideą festiwalu jest pokazanie potencjału tańca współczesnego, funkcjonującego samodzielnie, jak i w relacjach z innymi dziedzinami sztuki, a także uwalnianie energii twórczej tancerzy, choreografów, performerów oraz innych artystów.

NH FEST //Sztuki wizualne

Ważnym punktem letniego programu będą również sztuki wizualne. Przez całe wakacje zapraszamy na wystawy czasowe – Międzynarodowe Triennale Grafiki, plenerową Krakowskiego Klubu Fotograficznego wystawę prac uczestników zajęć pracowni plastycznych oraz do naszych stałych galerii: Galerii Zdzisława Beksińskiego w Krakowie oraz Galerii Autorskiej Jerzego Dudy-Gracza. Będzie można również skorzystać z wyjątkowej okazji i wziąć udział w specjalnych kuratorskich oprowadzaniach, których przewodniczkami będą Agata Duda-Gracz oraz Marta Reczek-Karcz.

NH FEST //Krakowskie Miniatury Teatralne

Od 14 do 19 lipca, w ramach XIV edycji Krakowskich Miniatur Teatralnych, na Scenie NCK zagoszczą aktorzy z całej Polski, prezentując nieznane krakowianom inscenizacje. Gośćmi tegorocznego festiwalu organizowanego przez Krakowskie Forum Kultury, będą teatry z Warszawy: Roma, Kamienica, Ateneum, Keszet oraz Ave Teatr z Rzeszowa.

NH FEST //Lato w mieście

Jak co roku na lipiec i sierpień NCK zaplanowało wiele atrakcji dla najmłodszych, starszych i całkiem dorosłych. Odbędą się twórcze warsztaty i zajęcia z różnych dziedzin – taniec, muzyka, plastyka, sport i rekreacja.

WYDARZENIA NH FEST 2024

30 czerwca (niedziela), g. 18.00, scena plenerowa NCK

URODZINOWA SINFONIETKA - rodzinny piknik muzyczny w wykonaniu Sinfonietty Cracovia

Ciepły czerwcowy wieczór, muzyka Gershwina, Debussy'ego czy Pucciniego oraz zielone otoczenie plenerowej sceny NCK - to wstęp do zaproszenia na rodzinny piknik muzyczny, podczas którego każdy znajdzie dla siebie miejsce; na widowni lub na piknikowym kocyku. Sinfonietta Cracovia z okazji Urodzinowej Sinfonietki (która jest częścią jubileuszu 30 lat koncertowania orkiestry) przygotowała prezent dla krakowian, organizując plenerowy koncert. Orkiestra pod batutą swojej I dyrygentki, Katarzyny Tomali-Jedynak wykona wybór nastrojowych tematów muzycznych, który przybliży świat muzyki klasycznej: od Norwegii po daleką Argentynę.

prowadzenie: Urszula Urzędowska

wstęp wolny

5 lipca (piątek), 17.00-18.30, Autorska Galeria Jerzego Dudy-Gracza

AGATA DUDA-GRACZ OPROWADZA PO GALERII AUTORSKIEJ JERZEGO DUDY-GRACZA

Przewodniczką specjalnego kuratorskiego oprowadzania będzie Agata Duda-Gracz, historyczka sztuki, reżyserka teatralna, a prywatnie córka artysty. Jej opowieść o jednym z najwybitniejszych polskich malarzy drugiej połowy XX wieku wypełnią nie tylko profesjonalne uwagi na temat eksponowanych w naszej Galerii dzieł, ale też barwne szczegóły z życia tej niezwykłej postaci.

bilety: 60 zł

13 lipca (sobota), g. 13.00, Biała, Czarna, Szara, Złota Galeria CENTRUM oraz FOTO-GALERIA
MIĘDZYNARODOWE TRIENNALE GRAFIKI 2024 - oprowadzanie kuratorskie

Grafika to wielogłosowe medium artystyczne i taka jest też Wystawa Główna MTG, która przez swoją polifonię przybliża nam złożoność współczesnego świata.

oprowadzanie kuratorskie: Marty Raczek-Karcz

czas trwania ok. 120 minut

wstęp wolny

13 lipca (sobota), g. 18.00-22.00, scena plenerowa NCK

NOC JAZZU

g. 18.00 – NEW BONE

g. 19.15 – LABORATORIUM

g. 20.30 – AGNIESZKA WILCZYŃSKA & ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO

New Bone

Kwintet jazzowy złożony z samych uznanych muzyków. O ich dotychczasowych dokonaniach niezwykle entuzjastycznie wypowiadali się cenieni w tej branży artyści i dziennikarze tacy jak: Jarek Śmietana, Piotr Baron czy Bogdan Chmura.

Laboratorium

Grupa powstała w 1970 roku. Zespół założyli Janusz Grzywacz, Mietek Górka i Marek Stryszowski, a po chwili skład uzupełnili flecista Wacek Łoziński i basista „Mundek” Mąciwoda. Od tej chwili zaczęła się bogata w nagrody profesjonalna kariera zespołu.

Agnieszka Wilczyńska & Andrzej Jagodzinski Trio

W programie koncertu znajdą się utwory z kilku płyt i projektów zespołu: Komeda, Wilcze jagody, Tutaj mieszkam, Muzyka polska, Dekalog, Jerzy Duduś Matuszkiewicz, Bach, Chopin oraz standardy jazzowe w aranżacjach Andrzeja Jagodzińskiego.

wstęp wolny

14 lipca (niedziela), g. 11.00, Scena NCK

DZIELNY GŁĘBINEK – Teatr Roma w Warszawie

Spektakl w ramach festiwalu Krakowskie Miniatury Teatralne.

Historia dzielnego Głębinka to opowieść o sile ducha i podążaniu za marzeniami. Mimo niepozornych rozmiarów nasz bohater ma odwagę wyruszyć w niebezpieczną podróż z dna oceanu, aż na powierzchnię. Chce zobaczyć niebo, poczuć promienie słońca i popływać z delfinami. Jak zakończy się jego przygoda? Czego nauczy się podczas pełnej wyzwań podróży? Czy starczy mu odwagi, by zaspokoić ciekawość świata i spełnić marzenia? Interaktywna bajka muzyczna, angażująca młodych widzów w akcję sceniczną, oferująca przepiękną muzykę i wpadające w ucho, niezapomniane przeboje.

organizator – Krakowskie Forum Kultury

czas trwania - 60 minut (bez przerwy)

bilety: 100 zł

15 lipca (poniedziałek), g. 19.00, Scena NCK

tik, tik… BUM! – Teatr Roma w Warszawie

Spektakl w ramach festiwalu Krakowskie Miniatury Teatralne.

Pop-rockowy, kameralny musical na troje aktorów, napisany w 1990 roku przez Jonathana Larsona. Bohaterem fabuły jest obchodzący trzydzieste urodziny sfrustrowany kompozytor i autor, który bezskutecznie usiłuje zrobić karierę na Broadwayu. Spektakl przepełniony gorzkimi, ale zarazem dowcipnymi obserwacjami dotyczącymi show-biznesu, codziennego życia w Nowym Jorku w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, świata korporacji i związków międzyludzkich.

obsada: Marcin Franc, Piotr Janusz, Anastazja Simińska

organizator – Krakowskie Forum Kultury

czas trwania - 100 minut (bez przerwy)

bilety: 160 zł

16 lipca (wtorek), g. 19.00, Scena NCK

HISTORIE ŁÓŻKOWE – Ave Teatr Rzeszów

Spektakl w ramach festiwalu Krakowskie Miniatury Teatralne.

Jedna z najlepszych komedii kanadyjskiego autora Norma Fostera. To zabawne, ale też wzruszające losy mieszkańców pewnego miasteczka. Cokolwiek by nie powiedzieć o parze uprawiającej miłość na antenie radia, podstarzałej gwieździe rocka i jego fance, włamywaczach, szefie klubu go-go, striptizerce z ręką na temblaku – to i tak wszyscy wylądują w łóżku… ewentualnie tuż obok.

obsada: Beata Zarembianka, Magdalena Słowik, Kornel Pieńko, Aleksander Janiszewski, Piotr Rybak

organizator – Krakowskie Forum Kultury

czas trwania: 110 minut (bez przerwy)

bilety: 90 zł

17 lipca (środa), g. 19.00, Scena NCK

TEŚCIOWE WIECZNIE ŻYWE – Teatr Kamienica w Warszawie

Spektakl w ramach festiwalu Krakowskie Miniatury Teatralne.

Jak tu budować wspólne gniazdo, kiedy nadopiekuńcze mamuśki nie pozwalają dorosnąć i patrzą krytycznym okiem na każdy ruch młodych? Sztuka przygotowywana specjalnie na 15-lecie Teatru Kamienica z lekkością i ciepłem analizuje skomplikowane relacje miłosno-rodzinne i z iście czeskim humorem zadaje pytania o sprawy najważniejsze.

obsada: Katarzyna Ucherska, Izabela Dąbrowska, Ewa Gawryluk, Jakub Józefowicz

organizator – Krakowskie Forum Kultury

czas trwania: 120 minut (1 przerwa)

bilety: 130 zł

18 lipca (czwartek), g. 19.00, Scena NCK

JAK TO BYŁO NAPRAWDĘ – Keszet Warszawa

Spektakl w ramach festiwalu Krakowskie Miniatury Teatralne.

Czy można żyć bez mrzonki? To ważne pytanie Antoni Słonimski zadaje czytelnikom opowiadania „Jak to było naprawdę”, które stało się kanwą monodramu. Zadaje to pytanie w roku 1966, w epoce pełnego rozkwitu gomułkowskiego PRL, w świecie Galluxów, komisów i bonów PKO, kiedy to poważni urzędnicy z dumą nosili na szyi wieńce z trudem zdobytego papieru toaletowego. Słonimski wykpiwa bezlitośnie ten świat, a uwikłanych w jego biurokratyczne meandry bohaterów traktuje z ciepłem i serdecznością.

obsada: Sławomir Holland

organizator – Krakowskie Forum Kultury

czas trwania: 60 minut (bez przerwy)

bilety: 80 zł

19 lipca (piątek), g. 19.00, Scena NCK

UCIEKINIERKI – Teatr Ateneum w Warszawie

Spektakl w ramach festiwalu Krakowskie Miniatury Teatralne.

Margot, po 20 latach monotonnego życia rodzinnego decyduje się opuścić dom, by wreszcie spróbować egzystować na swoich zasadach. Ta pełna emocji i humoru komedia, napisana przez duet autorski Palmade & Duthuron, podbiła serca francuskiej publiczności, szczególnie w Paryżu.

obsada: Magdalena Zawadzka, Sylwia Zmitrowicz

reżyseria – Wojciech Adamczyk

organizator – Krakowskie Forum Kultury

czas trwania: 90 minut (bez przerwy)

bilety: 140 zł

20 lipca (sobota), g. 13.00, Biała, Czarna, Szara, Złota Galeria CENTRUM oraz FOTO-GALERIA

MIĘDZYNARODOWE TRIENNALE GRAFIKI 2024 - oprowadzanie kuratorskie

Grafika to wielogłosowe medium artystyczne i taka jest też Wystawa Główna, która przez swoją polifonię przybliża nam złożoność współczesnego świata.

oprowadzanie kuratorskie: Marty Raczek-Karcz

czas trwania ok. 120 minut

wstęp wolny

20 lipca (sobota), g. 19.00, Scena NCK

FESTIWAL MUZYKI POLSKIEJ „Motion Trio alla polacca”

Gwiazdą jubileuszowej 20. edycji Festiwalu Muzyki Polskiej będzie jeden z najsłynniejszych zespołów akordeonowych na świecie – Motion Trio. W programie usłyszymy wyselekcjonowaną na tę okazję muzykę polską w transkrypcjach i aranżacjach na trzy akordeony autorstwa - m.in. Fryderyka Chopina, Witolda Lutosławskiego, Wojciecha Kilara czy Grażyny Bacewicz, utwór Jerzego Maksymiuka napisany specjalnie dla zespołu oraz kompozycje zdobywcy Oscara, Jana A. P. Kaczmarka. Nie zabraknie też prawykonań, jak „Accordion Fanfare” autorstwa lidera grupy, Janusza Wojtarowicza.

organizator: Festiwal Muzyki Polskiej

bilety: 80/50 zł

21 lipca (niedziela), g. 18.00, scena plenerowa NCK

NH FEST// Scena letnia - CHVOST

Pod szyldem Chwost kryją się dwie indywidualności krakowskiej sceny alternatywnej - Paulina Bisztyga i Paweł Pruski. Artyści znajdują w tym wspólnym projekcie nową przestrzeń dla zapomnianych, ludowych pieśni. Szczególne znaczenie mają dla nich historie kobiet, które w muzyce odnajdowały lek na smutki i troski dnia codziennego. Gorzkie słowa piosenek, niegdyś kontrastujące z pogodnymi melodiami, za sprawą Zespołu Chvost otrzymują nowe życie.

wstęp wolny

28 lipca (niedziela), g. 18.00, scena plenerowa NCK

NH FEST// Scena letnia - KONCERT DLA WOJTKA BELLONA

W koncercie poświęconym pieśniarzowi, poecie, kompozytorowi, liderowi Wolnej Grupy Bukowina udział wezmą: Tomek Wachnowski, Oleg Dyyak, Ania Dyyak

Wojtek Bellon - zapalony turysta, członek PTTK, na każdą wędrówkę zabierał ze sobą gitarę. Swój debiut pieśniarski przeżył latem 1971 r. na Giełdzie Piosenki Turystycznej w Szklarskiej Porębie, gdzie wraz z Grażyną Kulawik zdobył jedną z głównych nagród, co dało początek Wolnej Grupie Bukowina. Znaczącym sukcesem w karierze Bellona było zdobycie pierwszej nagrody na krakowskim Festiwalu Piosenki i Piosenkarzy Studenckich w 1974 r.

prowadzenie: Zbigniew Grzyb, dyrektor NCK

wstęp wolny

3 sierpnia (sobota), g. 20.30, Biała Galeria CENTRUM

NH FEST // KRAKOWSKI FESTIWAL TAŃCA

ROOMS BY THE SEA - Joanna Leśnierowska - premiera

10 lat po premierze …/rooms by the sea/ ćwiczenia w patrzeniu Joanna Leśnierowska kolejny raz spogląda przez hopperowskie okulary na postaci uparcie przemierzające krajobrazy gęste od mikro gestów i dźwięków.

wykonanie: Karol Miękina, Piotr Skalski, Monika Szpunar, Monika Węgrzynowicz, Dominika Wiak

bilety: 55/45 zł, w przedsprzedaży: 40/30 zł (do 7.07)

4 sierpnia (niedziela), g. 18.00, scena plenerowa NCK

NH FEST// Scena letnia - SŁAWEK WIERZCHOLSKI - NOCNA ZMIANA BLUESA

Najpopularniejszy polski wykonawca bluesa – Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa, to najstarsi, nieprzerwanie działający wykonawcy z kręgu bluesa w naszym kraju. Od 40 lat, bez najmniejszej przerwy, podróżują i koncertują dzieląc się swoją muzyczną pasją.

Choć zaczynali jako ortodoksyjni bluesmani, w trakcie czterech dekad działalności, Sławek i jego zespół wykreowali własny, niepowtarzalny styl, będący fuzją bluesa, folku, jazzu i piosenki autorskiej. Sławek to wirtuoz harmonijki, autor całego repertuaru grupy i wielu prawdziwych przebojów, jak „Szósta zero dwie”, „Blues mieszka w Polsce”, „John Lee Hooker” czy „Chory na bluesa”.

skład zespołu: Sławek Wierzcholski, Witold Jąkalski, Wiesław Kryszewski, Piotr Dąbrowski, Kamil Długoborski

wstęp wolny

4 sierpnia (niedziela), g. 19.00, Scena NCK

NH FEST // KRAKOWSKI FESTIWAL TAŃCA

INSECTUM IN…KRAKOW - Tereza Ondrová, Silvia Gribaudi

Jak wyglądałoby życie, gdybyśmy zobaczyli je z perspektywy owada? Jak możemy zmienić antropocentryczne spojrzenie na świat? Twórczynie z lekkością i humorem szukają odpowiedzi na te pytania za pomocą swoich ciał.

choreografia i wykonanie: Tereza Ondrová, Silvia Gribaudi

Po spektaklu rozmowa z artystami prowadzona przez Izę Zawadzką.

bilety: 80/65 zł, w przedsprzedaży: 60/45 zł (do 7.07)

5 sierpnia (poniedziałek), g. 21.00, klatka schodowa NCK

NH FEST // KRAKOWSKI FESTIWAL TAŃCA

BŁOGO - Ramona Nagabczyńska

Osią performansu jest stan ciąży jako wzmożone „samoczucie się od wewnątrz”. Artystka dostrzega, że bycie w ciąży przekracza jednostkowość doświadczenia i podważa wszelkie formy podmiotowości zakorzenione w naszej kulturze.

choreografia, wykonanie: Ramona Nagabczyńska

bilety: 55/45 zł, w przedsprzedaży: 40/30 zł (do 7.07)

6 sierpnia (wtorek), g. 19.00, Scena NCK

NH FEST // KRAKOWSKI FESTIWAL TAŃCA

WHEN THE BLEEDING STOPS - Lovísa Ósk Gunnarsdóttir

W swojej pracy Lovísa porusza temat milczenia i tabu, jakie zdaje się otaczać menopauzę w zachodnim społeczeństwie, a także kwestię swoich osobistych przeżyć jako tancerki doświadczającej starzenia się.

koncept, choreografia: Lovísa Ósk Gunnarsdóttir

wykonanie: Lovísa Ósk Gunnarsdóttir, Ólöf Ingólfsdóttir, Kristjana Stefánsdóttir, Sveinbjörg Þórhallsdóttir i zaproszone performerki z Polski

bilety: 80/65 zł, w przedsprzedaży: 60/45 zł (do 7.07)

7 sierpnia (środa), g. 19.00, Scena NCK

NH FEST // KRAKOWSKI FESTIWAL TAŃCA

Q&A - Rachel Erdos

W 97’ psycholog A. Aron opublikował w swoich badaniach 36 pytań przeznaczonych do dialogu między dwojgiem nieznajomych. Według tego badania, otwartość na drugą osobę i postawienie się w sytuacji bezbronności rozwija silną intymność, która prowadzi do natychmiastowej miłości.

koncept i choreografia:  Rachel Erdos

wykonanie: Monika Witkowska, Dominik Więcek, Paweł Kozłowski, Mikołaj Karczewski, Natalia Dinges

bilety: 55/45 zł, w przedsprzedaży: 40/30 zł (do 7.07)

8 sierpnia (czwartek), g. 11.00, Studio KCC

NH FEST // KRAKOWSKI FESTIWAL TAŃCA

NIESAMOWITY ŚWIAT OBŁOCZKA - Olga Bury, Piotr Stanek

Podniebna kraina chmur to miejsce, w którym światło, kolor, muzyka, ruch, faktury materiałów stworzą świat pełen lekkości, zabawy i relaksu. Spektakl dla dzieci do 3 lat z możliwością udziału w warsztatach (g. 10.00-10.30).

występują: Asia Nawojska, Olga Bury, Piotr Stanek

czas trwania: 40 min. (spektakl) + 30 min. (warsztaty)

bilety: 50 zł (spektakl + warsztaty), 35 zł (spektakl)

8 sierpnia (czwartek), g. 18.30, Ogród Czapskich (Muzeum Narodowe w Krakowie)

NH FEST // KRAKOWSKI FESTIWAL TAŃCA

RZEŹBIARY - Magda Fejdasz, Weronika Pelczyńska

To performatywne archiwum kobiecej więzi i indywidualności. Dwie performerki, podążając śladami pionierek XIX wiecznej rzeźby i łączącego je siostrzeństwa, wznoszą na podium własne ciała jako przedmiot wzajemnej kreacji.

choreografia: Weronika Pelczyńska, Magda Fejdasz

Po spektaklu rozmowa z artystami prowadzona przez Zuzannę Berendt.

bilety: 55/45 zł, w przedsprzedaży: 40/30 zł (do 7.07)

9 sierpnia (piątek), g. 19.00, Scena NCK

NH FEST // KRAKOWSKI FESTIWAL TAŃCA

MOS - Ioanna Paraskevopoulou

Gra sceniczna operująca w widocznych i ukrytych relacjach zachodzących pomiędzy ruchem, dźwiękiem i obrazem.

koncepcja, choreografia: Ioanna Paraskevopoulou

wykonanie: Anastasios Karachanidis, Ioanna Paraskevopoulou

bilety: 80/65 zł, w przedsprzedaży: 60/45 zł (do 7.07)

11 sierpnia (niedziela), g. 18.00, scena plenerowa NCK

NH FEST// Scena letnia - BIG BAND DOBCZYCE

Pełen energii zespół ponad 20-stu artystów łączących pasję muzyczną i zarażający swoją charyzmą publiczność, wystąpi w repertuarze Andrzeja Zauchy i Zbigniewa Wodeckiego.

wstęp wolny

25 sierpnia (niedziela), g. 18.00, scena plenerowa NCK

NH FEST// Scena letnia - DZIEŃ DOBRY

Koncert bielskiego zespołu wykonującego muzykę określaną mianem „pozytywnej akustycznej fali”, podczas którego usłyszymy utwory z programu „Młynarski - Osiecka – Grechuta” m.in.: Świecie Nasz, Nie dokazuj czy Jeszcze w zielone gramy. Całość dopełnią standardy poetyckie i autorskie piosenki zespołu. Będzie to znakomita muzyczna podróż przez piosenkę poetycką.

wstęp wolny

WYSTAWY

KRAKOWSKI KLUB FOTOGRAFICZNY „Cztery żywioły – powietrze” – wystawa plenerowa

9 maja – 31 lipca, Rynek NCK

wstęp wolny

MIĘDZYNARODOWE TRIENNALE GRAFIKI 2024

24 maja – 21 lipca, Biała, Czarna, Szara, Złota Galeria CENTRUM oraz FOTO-GALERIA

wstęp wolny

MARIA GRAZIA COLCERA „Obrazy natury”

1 sierpnia - 30 września, FOTO-GALERIA

otwarcie wystawy - 5 września (czwartek), g. 18.00

wstęp wolny

WYSTAWA PRAC UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ PRACOWNI PLASTYCZNYCH - grafika, rysunek, malarstwo

1-22 sierpnia, Szara Galeria CENTRUM

wstęp wolny

GALERIA ZDZISŁAWA BEKSIŃSKIEGO Kolekcja Anny i Piotra Dmochowskich

stała wystawa malarstwa

czynna: czwartek-niedziela, w g. 13.00-19.00

bilety: 20/15 zł

JERZY DUDA-GRACZ - GALERIA AUTORSKA Kolekcja Agaty Dudy-Gracz

stała wystawa malarstwa, rysunku i grafiki

czynna: czwartek-niedziela, w g. 13.00 – 19.00

bilety: 20/15 zł

Więcej: www.nck.krakow.pl

Błogo, fot. Filip Preis

Błogo, fot. Filip Preis

NCK Krakowski Festiwal Tańca, spektakl When The Bleedings Stops Lovisa Osk Gunnarsdottir, Islandia, fot. Tale Hendnes

NCK Krakowski Festiwal Tańca, spektakl When The Bleedings Stops Lovisa Osk Gunnarsdottir, Islandia, fot. Tale Hendnes

NIESAMOWITY ŚWIAT OBŁOCZKA, fot. Bogumił Gudalewski

NIESAMOWITY ŚWIAT OBŁOCZKA, fot. Bogumił Gudalewski

Q & A, fot. Piotr Jaruga

Q & A, fot. Piotr Jaruga

Rzeźbiary, fot. Natalia Kontraktewicz

Rzeźbiary, fot. Natalia Kontraktewicz

Wyślij opinię na temat artykułu

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię