E-booki to książki, których treść zapisana jest w formie elektronicznej, biblioteka zakupiła już kilkanaście takich pozycji książkowych które teraz będzie wypożyczać.
"Każdy posiadający kartę biblioteczną będzie mógł otrzymać dostęp do elektronicznej wersji książek - mówi Ewa Stańczyk dyrektor placówki - biblioteka udostępni czytelnikom specjalny kod , dzięki któremu książkę będzie można pobrać na własny komputer."
Na początku będzie można skorzystać z elektronicznego dostępu głownie do wydawnictwa akademickich , naukowych i popularnonaukowych. Przez miesiąc biblioteka będzie sprawdzać jakim zainteresowaniem cieszą się E-booki jeśli pomysł się sprawdzi projekt zostanie rozszerzony na inne gatunki książek.
(Agnieszka Wrońska)
- A
- A
- A
W tarnowskiej biblitece można wypożyczać E-booki
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnowie rusza realizacja nowatorskiego projektu czytelni on-lineKomentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
09:31
Ekspert: "Dziś rata kredytu hipotecznego na dom czy mieszkanie to średnio ponad 4 tysiące miesięcznie"
-
09:08
Piłkarsko-hokejowe emocje transmisyjne
-
08:58
Ku pamięci Adama Musiała i Andrzeja Iwana
-
08:55
O północy w Krakowie rozpocznie się cisza wyborcza przed wyborami uzupełniającymi do Senatu
-
08:01
Podgórze chce mieć własny hejnał. Wkrótce ruszy konkurs
-
07:44
Broń atomowa w Polsce? Dominik Jaśkowiec: "Jestem sceptyczny. To zaogni odpowiedź drugiej strony"
-
07:40
Okradła ponad 1000 osób na ponad pół miliona i... wszystko oddała
-
07:22
W rok od zmiany przepisów policjanci skonfiskowali pijanym kierowcom 7,6 tysiąca aut
-
07:02
Michał Probierz rozesłał powołania. Zaskoczeń nie ma, do zespołu wraca Cash
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze