Spotkanie od początku lepiej układało się dla gości. W 21. minucie Kacper Karasek uderzał płasko, ale był powstrzymywany przez obrońców,. Skutecznie interweniował także bramkarz Jakub Lemanowicz. Kwadrans później mógł trafił Oliwier Wojciechowski, ale uderzał niecelnie. Pierwsza połowa zakończyła się zaledwie jednym celnym strzałem po stronie Słoni. W drugiej połowie przyjezdni dopięli swego i w 66. minucie gola na 1:0 zdobył Maciej Ambrosiewicz, uderzając z 14. metra prosto w okienko bramki.

Bruk-Bet odniósł 9. ligowe zwycięstwo, a jego przewaga w tabeli 1.Ligi wynosi już 8 punktów.

Polonia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Maciej Ambrosiewicz (67).

Żółta kartka - Polonia Warszawa: Bartłomiej Poczobut, Paweł Olszewski, Erjon Hoxhallari, Przemyslaw Szur. Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Gabriel Isik, Taras Zawijski.

Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).(PAP)