Po pierwszych trzech finałowych meczach wydawało się, że podopiecznych trenera Rudolfa Rohaczka nic nie powstrzyma przed łatwym zwycięstwem. Przy stanie 3-0 dla Cracovii rywalizacja przeniosła się do Jastrzębia i gospodarze na własnym lodowisku udowodnili, że nic jeszcze nie jest przesądzone. Wygrali dwa kolejne spotkania i złapali kontakt z krakowianami.

[

]

Kolejna okazja na Mistrzostwo Polski dla Pasów już dzisiaj. Na stronie internetowej Radia Kraków transmisja meczu w specjalnym kanale internetowym oraz zapis meczu "akcja po akcji". Na radiowej antenie relacje w wiadomościach Radia Kraków oraz specjalne serwisy sportowe co 15 minut począwszy od 19.30. Trzecia tercja tego spotkania w audycji "Sport w Radiu Kraków", początek o 21.05.