Transmisja meczu Wisła Kraków - Zagłębie Lubin w naszym specjalnym kanale sportowym dostępnym w internecie na stronie www.radiokrakow.pl oraz przez bezpłatną, mobilną aplikację Radia Kraków. Informacje, jak ją ściągnąć, mogą Państwo znaleźć Aplikacja mobilna Radia Kraków . Relacje z tego spotkania także co godzinę w wiadomościach Radia Kraków. A na naszej stronie internetowej także opis meczu „minuta po minucie”.

[

]

Przez 11. kolejek Wisła Kraków była zespołem niepokonanym. Nie dali się nawet pokonać silnemu zespołowi z Wolfsburga, który przyjechał do Krakowa rozegrać sparing. Dobra passa musiała się kiedyś skończyć, ale nikt nie spodziewał się, że efektem będą dwie porażki z rzędu – w ekstraklasie i Pucharze Polski. O ile o porażce z Zawiszą zdecydowała czerwona kartka Gordana Bunozy, o tyle w meczu z Lechią Gdańsk cały zespół zagrał po prostu słabo.

Szansę na zmazanie tej plamy wiślacy będą mieli już w sobotę. Na stadion przy ulicy Reymonta przyjedzie Zagłębi Lubin, które w tym sezonie gra poniżej oczekiwań. Po 12. kolejkach zajmują 14. miejsce w tabeli z dorobkiem dwunastu punktów. Na korzyść Białej Gwiazdy przemawia także fakt, iż podopieczni Smudy są wyjątkowo niebezpieczni na własnym obiekcie. W tym sezonie przekonał się o tym między innymi poznański Lech czy Legia Warszawa.

Na Zagłębie Lubin trzeba jednak uważać. W ostatnim meczu „Miedziowi” pokazali, że ich forma idzie w górę i pewnie pokonali Widzew Łódź 3-1. Dodatkowym smaczkiem sobotniej rywalizacji będzie obecność na ławce trenerskiej gości, dobrze znanego przy Reymonta Oresta Lenczyka, który w przeszłości kilkukrotnie prowadził zespół „Białej Gwiazdy” do sukcesów w lidze i Europie.

Początek meczu w Krakowie w sobotę o godzinie 20.30. Raporty z boiskowych wydarzeń w serwisach informacyjnych Radia Kraków. Cała relacja dostępna będzie na specjalnym kanale sportowym dostępnym w internecie i poprzez bezpłatną, mobilną aplikację Radia Kraków. Na www.radiokrakow.pl także tekstowa relacja „minuta po minucie”. Informacje jak ściągnąć aplikację Radia Kraków znajdą państwo Aplikacja mobilna Radia Kraków .