• A
  • A

Wisła gra na Węgrzech. TRANSMISJA

• Sport
  • date_range Czwartek, 2012.12.20 18:56 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:59 )
Mecz na Węgrzech dla koszykarek Wisły Can Pack może stanowić przepustkę do awansu do następnej rundy rozgrywek Euroligi. Transmisji tego spotkania będą Państwo mogli słuchać tylko w Radiu Kraków na stronie internetowej www.radiokrakow.pl od 18.00.

RK

Uwaga! Problemy techniczne. Dalsza transmisja powinna być dostępna niebawem!

Słuchaj nas na specjalnym kanale w internecie od 18.00:

[

]

Mecz na Węgrzech dla koszykarek Wisły Can Pack może być przepustką do awansu do następnej rundy rozgrywek Euroligi. Mistrzynie Polski będą też chciały się zrewanżować drużynie z Gyoer za porażkę różnicą pięciu punktów i to po dogrywce we własnej hali. Dla Białej Gwiazdy to także okazja do przedłużenia serii kolejnych wygranych w europejskich pucharach. Sytuacja w Eurolidze staje się coraz bardziej skomplikowana po zwycięstwie hiszpańskiego Rivas w Turcji oraz wygranej francuskiego Bourges ze Spartakiem Moskwa.

Mistrzynie Polski zagrają w Gyoer w najmocniejszym składzie z brylującą na europejskich parkietach Tiną Charles. Amerykanka w pięciu rozegranych w Eurolidze meczach zdobywała średnio po 30 punktów. Transmisji tego spotkania będą Państwo mogli słuchać tylko w Radiu Kraków na stronie internetowej www.radiokrakow. pl od godziny 18.00. Tutaj także zapis najważniejszych wydarzeń tego meczu minuta po minucie. Pierwsze połączenie z naszym wysłannikiem na Węgry także na radiowej antenie w magazynie Co Niesie Dzień przed 18.00.