W tym tygodniu tytuł "Sportowca Tygodnia" wędruje do koszykarek Wisły Can Pack Kraków. "Biała Gwiazda" w internetowym głosowaniu dostała 105 głosów. Drugie miejsce dla Pauli Goryckiej , która otrzymała 35 głosów i tylko o jeden głos wyprzedziła tenisową drużynę "skrzatek" Wawelu Kraków .

Łącznie w naszym plebiscycie oddali państwo 174 głosy. Laureatom serdecznie gratulujemy!

Koszykarki Wisły Can Pack Kraków - za postawę w sezonie zasadniczym rozgrywek o mistrzostwo Polski. W 18 meczach odniosły komplet 18 zwycięstw. W ostatnim spotkaniu, w sobotę, wygrały wyraźnie i po bardzo dobrym spotkaniu z broniącym tytułu mistrzyń Polski zespołem CCC Polkowice, i to na parkiecie rywala.

Paula G orycka - 23-letnia krakowianka, dwukrotna medalistka młodzieżowych mistrzostw świata w kolarstwie MTB. Studentka fizjoterapii na krakowskiej AWF. W miniony weekend zdobyła w Bieganowie pierwszy w karierze tytuł mistrzyni Polski w kolarstwie przełajowym

Tenisowa drużyna "skrzatek" Wawelu Kraków - Aleksandra Wierzbowska, Alicja Niedźwieńska i Rozalia Gruszczyńska, w rozegranym w Toruniu finale Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatek w tenisie zdobyły złoty medal! Kierownikiem drużyny WKS Wawel Kraków był Zbigniew Górszczak, współtwórca sukcesów m.in. Magdy Grzybowskiej, Katarzyny Strączy czy sióstr Radwańskich.