Szansa Mineralnych.Niespodzianka Elitesek

• date_range Środa, 2013.02.13 08:29 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:04 )
Już dziś o godzinie 18.00 siatkarki Muszynianki rozegrają drugie spotkanie półfinału Pucharu CEV.

Przed tygodniem, podopieczne Bogdana Serwińskiego, pokonały Omiczkę Omsk 3-2. Tamto spotkanie było dla Polek bardzo trudne, ponieważ zmiana stref czasowych i krótki czas na aklimatyzację dawał się Mineralnym we znaki. Tym razem to Rosjanki będą się zmagały z podobnym problemem.

Aby awansować do finału rozgrywek Muszynianka musi wygrać. W przypadku porażki o wszystkim zadecyduje tak zwany „złoty set”. Na zwycięzcę pojedynku Muszynianka – Omiczka czeka w finale Fenerbahce SK, które pokonało, właśnie po „złotym secie”, zespół Uralochka-NTMK Ekaterinburg.Mecz Muszynianki z "kocicami " z Omska w czwartek.

W środowe popołudnie znakomicie spisały się siatkarki I ligowej druzyny Elitesek AZS UE Krakow ktore do serii 6 zwycięstw ligowych dołożyły wygraną w pierwszym spotkaniu dwumeczu o Puchar Polski z Budowlanymi Łódź - zespołem elitarnej Orlen Ligi.
Krakowianki wygrały 3-0 (25:14, 25:21, 27:25)