• A
  • A

Sportowiec Tygodnia WYNIKI

• Sport
  • date_range Poniedziałek, 2013.07.29 09:05 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:15 )
Sprawdź wyniki plebiscytu na najlepszego sportowca ubiegłego tygodnia.

Takie były nasze nominacje:

Andrzej Lachowski - Przegrał tylko z zawodnikami z Afryki. Krakowianin 12. Cracovia Maraton ukończył na 4 pozycji. Andrzej Lachowski do zwycięzcy biegu stracił nieco ponad 7,5 minuty. W ostatnich latach z powodzeniem ściga się w biegach górskich. Jest m.in. Mistrzem Polski w biegu anglosaskim.

Szymon Sobczak - piłkarza Termaliki w gronie nominowanych nie mogło zabraknąć. Drużyna z Niecieczy w niedziele zrobiła kolejny krok w stronę awansu do ekstraklasy. Słoniki na własnym stadionie pokonały trzecią drużynę tabeli Dolcan Ząbki 3-1. Pierwszego gola w tym meczu strzelił właśnie młody napastnik Szymon Sobczak.

Aleksandra Jagiełło - Kapitan drużyny Bank BPS Muszynianka Fakro pokazało co to znaczy być kapitanem, W spotkaniach o brązowy medal siatkarskich mistrzostw Polski Aleksandra Jagiełło pokazała charakter i determinację. Nieważne o co się gra, zawsze trzeba grać na 100 procent. W sobotę Muszynianka po raz trzeci pokonała Aluprof Bielsko Biała i wywalczyła trzecie miejsce w lidze.