SPORTOWA ŚRODA. TRANSMISJE

• date_range Środa, 2013.01.16 11:04 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:01 )
Zapraszamy miłośników kobiecej koszykówki i siatkówki. Oba mecze rozpoczynają się o 18.00. Będziemy je transmitować i relacjonować minuta po minucie.

16 stycznia 2013, to w sportowym kalendarzu bardzo ważny dzień dla najlepszych, małopolskich drużyn siatkarek i koszykarek.

Słuchaj transmisji od 18.00
[

]

Siatkarki Banku BPS Muszynianka Fakro podejmuja Aluprof Bielsko Biała. W miniony piątek oba zespoły spotkały się na parkiecie hali w Muszynie i podopieczne trenera Bogdana Serwińskiego nie miały kłopotów z odniesieniem zwycięstwa 3:0. To był jednak pojedynek o ligowe punkty. A dzisiaj obie drużyny staną przeciwko sobie w walce o punkty w rozgrywkach o Puchar CEV. Tak bowiem zrządził los, że "Mineralne" - po odpadnięciu z Ligi Mistrzyń, trafiły w drugim z europejskich pucharów na znakomicie sobie znanego, krajowego rywala.

Koszykarki Wisły CanPack Kraków odrabiają ligowe zaległości. We własnej hali podejmować będą rewelację rozgrywek, zespół bydgoskiego Artego. Według pierwotnego terminarza ligowego zawody miały być rozegrane w październiku minionego roku. Obie drużyny zdążyły się już spotkać przed miesiącem w Bydgoszczy, gdzie Wisła wygrała 61:52. To była pierwsza i do tej pory jedyna porażka prowadzonego przez trenera Tomasza Herkta zespołu w tym sezonie. Ciekawie zapowiada się nie tylko rywalizacja drużyn, ale także pojedynek gwiazd obu zespołów, Amerykanek: Tiny Charles z Julie McBride. To będzie niezwykle interesujące spotkanie. Dla "Białej Gwiazdy" mecz z Artego będzie też bardzo cennym sprawdzianem przed arcytrudnym meczem Euroligi za tydzień ze Spartakiem Moskwa Region Vidnoje.

Oba mecze rozpoczynają się o 18.00.

Z obu przeprowadzimy bezpośrednie relacje MINUTA PO MINUCIE na naszej stronie. Dodatkowo, o 18.05, 18.30, 19.05 i 19.30 wyjątkowe wydania wiadomości sportowych na naszej antenie.