W tym tygodniu tytuł Sportowca Tygodnia wędruje do Rafała Sonika. Utytułowany quadowiec otrzymał 48 głosów. Drugie miejsce dla piłkarza Cracovii, Vladimira Boljevicia , na którego zagłosowało 28 osób. Podium uzupełnia Paweł Korzeniowski . Na pływaka swoje głosy oddało 17 internautów.

Łącznie w naszym plebiscycie zagłosowały 93 osoby. Laureatom serdecznie gratulujemy.

Takie były nasze kandydatury:

Rafał Sonik - Krakowianin nominacje otrzymuje za postawę sportowa i fair play. Rafał Sonik podczas Rajdu Maroka potwierdził, ze quadem jeździ jak mało kto i przypieczętował zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Rafał Sonik na nominacje zasłużył sobie także dzięki swojej postawie na trasie. Krakowianin na jednym z odcinków specjalnych zatrzymał się by reanimować nieprzytomnego motocyklistę.

Vladimir Boljević - Vladimir Boljević poderwał w niedzielę Cracovię. Wszedł na boisko w drugiej połowie meczu z Podbeskidziem i strzelił gola. Potem jeszcze asystował przy bramce Saidiego Ntibazonkizy. Przypomnijmy Cracovia wygrała z Podbeskidziem 4-2.

Paweł Korzeniowski - Oświęcimian potwierdza, że wraca do wielkiej formy pływackiej. Po zdobyci w połowie roku wicemistrzostwa świata teraz Paweł Korzeniowski w ciągu kilku ostatnich dni po raz kolejny wskoczył na podium zawodów Pucharu Świata. Wychowanek Unii Oświęcim tym razem w Dausze zajął drugie miejsce na dystansie 200 metrów motylkiem. Polak cały czas pozostaje w walce o wygraną w klasyfikacji generalnej.