Mecz Sandecji Nowy Sącz z czwartoligowym Popradem Rytro był pierwszym, w którym Sandecję poprowadził nowy szkoleniowiec - Kazimierz Moskal. Różnica klas rozgrywkowych była widoczna na boisku, bo Sandecja wygrała z drużyną z piątego szczebla 3:0. Gole zdobywali Adrian Danek, Wojciech Trochim i Bartłomiej Dudzic. Kolejny mecz towarzyski Sandecja rozegra 18 stycznia z Zemplinem Mihalovce ze Słowacji.

Sandecja Nowy Sącz - Poprad Rytro 3:0 (2:0)
Danek 8', Trochim 80', Dudzic 89'

Słoniki grały natomiast w Niecieczy z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec. Ten mecz był okazją do debiutu dla Gabriela Mateia, który trafił do Niecieczy z Azerbejdżanu. Do przerwy było 1:1 - dla Zagłębia strzelił Konrad Wrzesiński, dla Bruk-Betu Przemysław Szarek. Wynik meczu w 90. minucie ustalił Michał Kieca sprawiając, że Zagłębie zwyciężyło na boisku w Niecieczy.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec 1:2 (1:1)