Przygotowujący się do ekstraklasowego sezonu piłkarze Cracovii zremisowali w ostatnim meczu kontrolnym przed startem ligi. Pasy zremisowały z beniaminkiem drugiej ligi, zespołem mieleckiej Stali, 1:1. Cracovia sprawdzała w sparingu króla strzelców ormiańskiej ekstraklasy Norajra Gjozaljana i portugalskiego obrońcę z epizodem w Realu Madryt Yago Fernandeza. Obaj nie zachwycili. Trener Wojciech Stawowy chwalił raczej Bartosza Żurka.

Cracovia straciła gola w 24-tej minucie gry po strzale z czternastu metrów Kamila Radulja i wyrównała dopiero w 90-tej minucie po strzale głową Radosława Kuligowskiego po centrze z wolnego w wykonaniu Bartosza Żurka.

Skład Cracovii: Damian Drzewiecki, Radosław Kuligowski, Yago Fernandez (46 min. Daniel Duszyk), Tomasz Wełna, Paweł Jaroszyński, Bruno Żołądź, Bartosz Kapustka (46 min. Mateusz Wdowiak), Bartosz Żurek, Krzysztof Szewczyk (46 min. Bartłomiej Pająk), Przemysław Kita, Norajr Gjozaljan (65 min. Kamil Kłusek).