W meczu sparingowym  rozegranym w Mielcu Puszcza Niepołomice wygrała z Wisłą Puławy 2-1 (0-0).

Bramki dla gospdoarzy zdobyli: Krzysztof Drzazga 7, Dawid Nowak 41 . Dla gosci trafił  Jakub Smektała w 71 minucie gry.

W najbliższy weekend do gry wracają zespoły ekstraklasy. Sandecja Nowy Sącz w sobotę o 15:30 rozegrają swój pierwszy mecz a ich rywalem w Szczecinie będzie miejscowa Pogoń. W zimowej przerwie do nowosądeckiego zespołu dołączyli dwaj obrońcy - Jakub Bartosz i Rumun Alexandru Benga oraz słowacki pomocnik Jakub Grič.

Z pozostałych małopolskich zespołów :

Wisła Kraków zagra w sobotę z Lechią w Gdańsku. Początek o 20:30
Cracovia - również w sobotę, tyle, że na własnym stadionie zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Początek o godzinie 18-stej.
Bruk Bet Termalika zagra w niedzielę z Koroną Kielce. Początek tego spotkania o 15:30.