Bolesna lekcja futbolu. GKS Katowice gromi Puszczę 6:0

To był prawdziwy pogrom w wykonaniu piłkarzy GKS-u Katowice. Podopieczni Rafała Góraka pokonali Puszczę 6:0, co oznacza, że Żubry pozostają w strefie spadkowej Ekstraklasy.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE 0:6 GKS KATOWICE

Na żywo

• 19:52

• 19:47

90' Koniec!

• 19:45

89' Była szansa na 7:0! Nowak wychodził sam na sam po błędzie obrońców Puszczy, ale piłka posłana daleko od bramki

• 19:44

88' Zamieszanie w polu karnym, Galan zagrywał do Marca, ale piłka ostatecznie w rękach bramkarza niepołomiczan

• 19:43

87' Bezlitosny jest dziś GKS. Antczak dobija piłkę z bliskiej odległości od bramki i strzela swojego pierwszego gola w Ekstraklasie

• 19:42

86' 6:0!!!!!!!!

• 19:41

85' Faul w ofensywie Puszczy. Kosidis pomagał sobie rękami

• 19:40

83' Abramowicz próbował zagrywać w pole karne, ale ręką zagrywał Marzec i będzie rzut wolny dla gospodarzy

• 19:38

82' Jeszcze jedna zmiana w szeregach GKS-u. Antczak wchodzi za Wasielewskiego

• 19:38

82' Zmiana także w Puszczy. Mateusz Stępień zastępuje Konrada Stępnia

• 19:37

80' Coraz mniej nadziei i zaangażowania w piłkarzach Puszczy. Fatalny mecz w wykonaniu Żubrów

• 19:35

78' Potrójna zmiana w zespole gości. Z boiska schodzą Kowalczyk, Czerwiński i Klemenz. W ich miejsce pojawiają się Marzec, Komor oraz Baranowicz

• 19:34

77' Już 5:0 prowadzi Gieksa przy Kałuży! Bartosz Nowak pokonuje Perchela z rzutu karnego

• 19:33

76' Drugi rzut karny dla katowiczan!!!

• 19:30

73' Arkadiusz Jędrych pewnie wykorzystuje jedenastkę i Gieksa prowadzi w tym meczu już 4:0!

• 19:30

74' Stępień zagrywał daleko na pole karne, ale żaden z partnerów nie dobiegł do piłki

• 19:30

74' Sporo niedokładności i własnych błędów w poczynaniach Puszczy w dzisiejszym meczu. Żubry straciły już cztery gole, a nie potrafiły wykreować żadnej dogodnej akcji bramkowej

• 19:29

72' Rzut karny dla GKS-u!

• 19:27

71' Podwójna zmiana w Puszczy. Na placu gry pojawiają się Hubert Tomalski i Krystian Okoniewski, którzy zastępują Craciuna i Hajdę

• 19:26

69' Stępień blisko bramki dla Puszczy! Piłka wylądowała w rękach Kudły po rzucie rożnym

• 19:26

70' Mały promyk nadziei dla podopiecznych Tomasza Tułacza, zdominowanych dziś przez drużynę z Katowic

• 19:24

67' Słupek ratuje Puszczę przed stratą kolejnej bramki!

• 19:22

66' Rzut wolny dla Gieksy

• 19:21

64' Rzut rożny dla Żubrów, wybija piłkę Nowak

• 19:21

• 19:20

63' Puszcza przed szansą, ale skiksował Sołowiej

• 19:18

61' Centra Czerwińskiego do Nowaka, ten zgrał piłkę do Repki, który pokonuje Perchela.

• 19:18

62' Gieksa buduje atak od obrońców, dużo dynamiczniej poruszają się dziś na boisku piłkarze Rafała Góraka

• 19:15

57' 3:0!!!!! Oskar Repka podwyższa wynik! Żubry na łopatkach

• 19:14

57' Żubry zmieniają system gry, ustawieni w tym momencie czwórka obrońców, by powstrzymać kolejne ataki rozpędzonych gości

• 19:13

56' Zmiana w zespole Puszczy. Schodzi Roman Yakuba, zastępuje go Łukasz Sołowiej

• 19:12

55' Akcja Gieksy prawą stroną, Błąd przerzuca piłkę na lewo do Nowaka, ale bez finalizacji

• 19:10

54' Krótko rozegrany wrzut piłki z autu przez Puszczę, szybko jednak stracona futbolówka przez Żubry i znów GKS w natarciu

• 19:09

53' Kolejna okazja Galana. Hiszpan uderzał na dalszy słupek, ale na posterunku Perchel

• 19:08

51' Początek drugiej połowy zdecydowanie pod dyktando Gieksy. Obraz gry się nie zmienia

• 19:08

52' Odpowiedź Puszczy. Uderzał Stępień, ale zablokowany strzał przez Klemenza

• 19:07

50' To mogło być 3:0!!!! Nowak wystawił piłkę Galanowi, a ten minimalnie chybił z kilku metrów!

• 19:02

Zmiana w zespole GKS-u. Kontuzjowanego Sebastiana Bergiera zastąpi Borjan Galan.

• 19:02

Zmiana także w szeregach Puszczy, schodzi Michał Walski, w jego miejsce na placu gry pojawia się Jakub Serafin

• 18:48

• 18:46

45'+1 Katowiczanie kontrolują przebieg gry

• 18:46

45'+1 Koniec pierwszej części spotkania. Wracamy po przerwie

• 18:45

45' 1 minuta doliczona do podstawowego czasu gry pierwszej połowy

• 18:43

44' Kolejna okazja gości! Błąd stanął przed szansą, by wykorzystać podanie z lewej strony od Wasielewskiego, ale pomylił się gracz Gieksy

• 18:42

43' Repka podał prostopadle do Bergiera, a ten uderzył na bramkę i goście prowadzą już 2:0. Strzelec bramki odczuł jednak skutki faulu sprzed kilku minut, wciąż trzyma się za bark

• 18:41

41' GOOOOOOOOOL! 2:0! Bergier podwyższa prowadzenie GKS-u!

• 18:39

40' Bergier ucierpiał w starciu z Yakubą, potrzebna pomoc medyczna

• 18:37

37' Bergier nadepnięty przez Craciuna, ale nie będzie kartki dla zawodnika Puszczy

• 18:35

36' Akcja Gieksy, Puszcza broni się całą jedenastką na własnej połowie

• 18:34

34' Lee minimalnie pomylił się zza szesnastu metrów, będzie rzut rożny dla Puszczy

• 18:32

33' Po rzucie rożnym piłkę w polu karnym opanował Klemenz, wystawił Kowalczykowi, a ten pewnie przymierzył i goście obejmują prowadzenie w tym meczu

• 18:32

• 18:30

31' GOOOOOOOOOL!!!! 1:0 dla GKS-u Katowice!

• 18:29

29' Katowiczanie odzyskują piłkę na połowie Puszczy, ruszył z piłką Wasielewski, ale nie finalizuje tego strzałem na bramkę

• 18:28

28' Dwójkowa akcja Siplaka z Abramowiczem, ale ostatecznie ten pierwszy zagrywa niecelnie

• 18:27

27' Dalekie zagranie Perchela do Kosidisa

• 18:26

26' Strata Abramowicza, Czerwiński zbyt długo zwlekał z zagraniem, wcześniej gwizdek sędziego, który dopatrzył się przewinienia Siplaka

• 18:23

24' Kolejny rzut rożny dla Puszczy, znów bezpośrednio piłkę chciał wkręcić Abramowicz, ale dobrze interweniują obrońcy GKS-u

• 18:22

22' Ostatnie minuty to prawdziwa wymiana ciosów pomiędzy obiema ekipami

• 18:21

21' Dośrodkowanie z rzutu rożnego! Michał Walski chciał zaskoczyć Kudłę, ale ten czujnie między słupkami

• 18:19

19' Siplak wybija piłkę niemalże z linii bramkowej! Po strzale Wasielewskiego piłkę odbił Perchel, mógł dobić Nowak, ale były obrońca Cracovii był na posterunku

• 18:18

18' Lee zagrywał z półwoleja, Kudła zmuszony do interwencji

• 18:16

17' Puszcza w natarciu, prostopadłe podanie do Hajdy, będzie wrzut z autu na wysokości pola karnego

• 18:15

15' Szybkie wznowienie gry przez Kudłe, dalekie zagranie do Nowaka, ale wraca do obrony Hajda

• 18:14

14' Strata piłki przez przyjezdnych, Lee przejmuje piłki, ale podanie w pole karne przecina Błąd

• 18:12

13' Wasielewski! To mogła być bramka dla GKS-u! Atomowy strzał broni Perchel

• 18:12

13' Wrzut z autu tym razem dla Gieksy

• 18:10

11' Wrzut piłki z autu Puszczy, ale wybijają piłkę katowiczanie

• 18:09

9' Stały fragment gry tym razem dla Gieksy

• 18:09

9' Na krótko rozegrany rzut rożny Nowaka z Wasielewskim, dośrodkowanie w pole karne, ale nikt nie sięgnął futbolówki

• 18:07

7' Początkowe minuty ze wskazaniem na Żubry

• 18:07

8' Mroziński dośrodkowywał do Hajdy, ale piłka powędrowała między nogami Czerwińskiego i piłka w rękach Kudły

• 18:05

6' Rzut rożny dla gospodarzy, ale pika strącona przez Wasielewskiego

• 18:05

6' Lee próbował zza szesnastki, ale strzał niecelny

• 18:04

4' Nowak z rzutu rożnego, ale nikt nie zebrał piłki

• 18:01

1' Bramkarz gospodarzy Perchel z pierwszą interwencją

• 18:01

2' Mocno rozpoczynają Żubry! Najpierw Hajda był blisko wykończenia dośrodkowania z prawej strony boiska, a potem dobić mógł Siplak, ale piłka poszybowała nad poprzeczką

• 18:00

1' Pierwszy gwizdek sędziego Karola Arysa właśnie wybrzmiał!

• 17:57

Podopieczni Tomasza Tułacza zajmują 16. miejsce w tabeli z ośmioma punktami. Jedyne zwycięstwo piłkarze z Niepołomic odnieśli 16 sierpnia w meczu przeciwko Lechii Gdańsk.

• 17:57

Gieksa spisuje się w tym sezonie nieco lepiej. Ma cztery oczka więcej, co daje beniaminkowi 10. lokatę w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce zawodnicy Rafała Góraka pokonali Pogoń Szczecin 3:1.

• 17:55

Oto skład, w jakim wystąpią Żubry:

• 17:55

Jedenastka gości:

• 17:54

Dzień dobry! Już za chwilę początek meczu pomiędzy Puszczą Niepołomice a GKS-em Katowice.