Pasy do ekstraklasy ? GALERIA

• date_range Sobota, 2013.05.25 15:44 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:22 )
Choć to nie było wielkie spotkanie Cracovia dopisała kolejne trzy punkty w walce o punkty. Pasy na własnym stadionie po bramkach Danielewicza i Bolievića pokonała 2-0 ostatnia drużynę tabeli Polonię Bytom. Ważne trzy punkty drużyny Wojciecha Stawowego. Kolejny mecz Cracovia rozegra na wyjeździe, rywalem pasów będzie Sandecja Nowy Sącz.

Cracovia - Polonia Bytom fot. Piotr Szewczyk

Cracovia - Polonia Bytom 2-0
12' 2-0 Krzysztof Danielewicz
88' 2-0 Vladimir Boliević

Cracovia: Pilarz - Marciniak, Nykiel, Kosanović, Puzigaća - Szeliga (Steblecki '78), Danielewicz, Budziński (Ntibazonkiza '46)- Bernhardt, Zejdler (Dąbrowski '46), Boljević
Polonia: Mika - Trznadel, Broniewicz, Odrzywolski, Szkatuła - Laskowski (Nowak '65), Setlak, Jaroń (Płókarz '57), Michalik, Białkowski (Krzemień '80) - Jarka
Żółte kartki: Bernhardt, Kosanović, Ntibazonkiza - Broniewicz, Trznadel, Szkatuła, Płókarz.
Sędzia:
Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Widzów:
6702

KONIEC MECZU

90' trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

88' Gooooollll!!!!! Ntibazonkiza świetnym podaniem wzdłuż pola karnego uruchomił Boljevicia, który podcinką z 16 metrów pokonał wychodzącego z bramki Mikę.

85' Boljević przewrócony w polu karnym, ale sędzia nakazuje grać dalej.

84' zółta kartka dla piłkarza Polonii dla Płókarza

83' Dlaczego ta Cracovia gra tak słabo. Saidi po faulu wraca do gry.

79' żółta kartka Szkatuła

78' Steblecjki wchodzi za Szelige.

77' Rzut wolny dla Polonii z boku naszego pola karnego.

73' Saidi strzał... ale było blisko. Wreszcie dobra akcja Cracovii!!!

70' Faulowany Saidi - mamy rzut wolny z boku pola karnego.

65' Nowak za Laskowskiego - zmiana w Polonii

63' Strzał z woleja Szkatuły - obok bramki.

60' Dośrodkowanie Maciniaka i strzał Boljevića, ale zawodnik Pasów uderzył w piłkę nieczysto i ta przeszła obok bramki.

57' Zmiana w Polonii Płókarz za Jaronia

53' Ntibazonkiza uderzył z bardzo daleka - baaaardzo niecelnie.

48' Akcja Saidiego, po której w starciu z obrońcą Burundyjczyk pada w polu karnym, ale sędzia nakazuje grać dalej.

PRZERWA

46' Zaczynamy drugą połowe. mamy dwie zmiany w zespole Cracovii. Za Budzińskiego wbiegł na boisko Ntibazonkiza i Zejdlera zastąpił Dąbrowski.

Zawisza prowadzi juz 2-0, a Sandecja z Wartą przegrywa do przerwy 1-2.

45' Kolejna żółta kartka dla zawodnika gości za faul na Puzigaćy. Tym razem ukarany Trznadel.

40' Żółta kartka dla Broniewicza.

35' Pewna interwencja Pilarza po strzale Michalika z 20 metrów.

35' Sandecja z Wartą Poznań przegrywa już 0-2.

34' Pasy nie zachwycają kibiców swoja grą.

33' Żółta kartka dla Kosanovića

31' Marciniak zdołał zamknąć dośrodkowanie Boljevića, ale jego strzał minął bramkę rywali.

26' Uffff!!! Piłka wpada do siatki Cracovii, ale wcześniej opuściła ona boisko i gol nie zostaje uznany.

25' Rzut rożny dla gości.

23' Bernhardt żółta kartka.

22' Polonia nie schodzi z połowy Cracovii.

21' Kibice na trybunach demonstrują niezadowolenie z postawy drużyny.

21' Nykiel wybija piłke poza pole karne. Cały czas atakuje Polonia.

20' Na stadionie przy Kałuzy pojawiają sie kolejni kibice.

20' Sandecja przegrywa z Wartą 0-1

18' Znowu atakuje Polonia. Niebezpiecznie. Jarka nie trafia czysto z odlegości 5 metrów. Ale szćzescie! panowie do roboty. To jeszcze nie koniec meczu.

17' Dynamiczna akcja lewą stroną Polonii. Jarka wbiega środkiem w pole karne. Na szczęście jarka potknął sie na piłce.

13' Miejmy nadzieję, że ta bramka da możliwość rozwinięcia skrzydeł Pasom.

12' Goooollll!!!!! Pasy prowadzą 1-0 Strzał z 30 metrów Kosanovića. Piłka jeszcze odbita od Danielewicza.

8' Groźna kontra Polonii po źle rozegranym rzucie rożnym Cracovii popsuta przez znajdującego się na spalonym Jarkę.

6' Zawisza od 1 minuty prowadzi 1-0.

4' Cracovia rozgrywa atak pozycyjny. Tutaj będe podawał także wynik meczu Zawiszy Olimpia Grudziądz i Sandecji w Poznaniu z Wartą.

3' Akcja Zejdlera i Puzigaćy, ale tym razem to obrońcy gości górą

1' Rozpoczęli piłkarze Pasów.

17:59 Już wszystko gotowe do rozpoczęcia meczu. Cracovia zagra w koszulkach w biało-czerwone pasy oraz czarnych spodenkach i getrach. Goście z Bytomia wystąpią w białych koszulkach i spodenkach oraz niebieskich getrach.

17:54 Arbitrem głównym w dzisiejszym spotkaniu będzie Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. Początek meczu o 18.00

17:53 Ten mecz trzeba wygrać. Rywalem dzisiaj Polonia bytom - ostatnia drużyna tabeli - ale to nie oznacza, że będzie łatwo. Ostatnio ekipie Wojciecha Stawowego nie układa się wszystko tak jak powinno.

Cracovia: Pilarz, Marciniak, Nykiel, Kosanović, Puzigaca, Danielewicz, Szeliga, Budziński, Zejdler, Boliević, Bernhardt

Polonia Bytom: Mika, Trznadel, Broniewicz, Odrzywolski, Szkatuła, Laskowski, Setlak, Michalik, Białkowski, Jarka