Piłkarze Cracovii wykorzystując przerwę w rozgrywkach T-mobile Ekstraklasy rozegrali w piątek mecz sparingowy z MFK Ružomberok. Niestety krakowianie przegrali ze Słowakami 0:2.

Cracovia na Słowację pojechała osłabiona brakiem kilku kluczowych zawodników. W kadrze Pasów zabrakło m.in., przebywających na zgrupowaniu kadry U21, Sebastiana Stebleckiego i Damiana Dąbrowskiego.

O porażce zadecydowało pierwsze 20 minut spotkania, w którym krakowianie stracili obie bramki.

Warto odnotować występ trenującego od kilku dni z pierwszym zespołem Marcina Szymczaka, który w drugiej połowie zastąpił Bartłomieja Dudzica.