Muszynianki rozbiły Impel Wrocław

• date_range Sobota, 2012.11.10 19:50 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:58 )
Siatkarki Banku BPS Muszynianki Fakro pokonały na własnym parkiecie zespół z Wrocławia 3 - 0.

Łatwy, przyjemny i szybki okazał się dla zawodniczek Muszyny mecz z Impelem. Pierwsze rozegrania nie zapowiadały jednak nokautu na rywalkach z Dolnego Śląska. Drużyna Impelu w pierwszym secie długo prowadziła z faworyzowaną Muszynianką. Po drugiej przerwie technicznej siatkarki z Wroclawia zdobyły jednak tylko 3 punkty i gładko przegrały do 19.

Później Wrocławianki straciły chyba chęć do gry, bo w obu pozostałych setach Muszynianki ograły je 25- 14. Zespół z Muszyny z 12 punktami znajduje się na 3. miejscu w tabeli, ale z liderem przegrywa tylko o różnicę setów.