• A
  • A

Małopolska piłka w weekend

• Sport
  • date_range Piątek, 2013.07.26 09:13 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:24 )
Sukces Okocimskiego w malopolskich derbach pierwszoligowców i przegrana Kolejarza Stróże w Chojnicach. To bilans sportowej soboty. W niedzielę w Poznaniu, piłkarze Cracovii podejmą ekipę Lecha Poznań.

Czy tym razem Cracovii uda się sięgnąć po trzy punkty? /fot. Piotr Szewczyk

Sobota:

W sobotnie popołudnie wystartowały rozgrywki pierwszoligowców. Małopolskę reprezentuje kwintet:
Termalica Bruk Bet Nieciecza
Kolejarz Stróże
Sandecja Nowy Sącz
Okocimski Brzesko
Puszcza Niepolomice

Emocje przyniosła już 1 kolejka spotkań
W Nowym Sączu miejscowa Sandecja podejmowała w premierowym meczu Okcimskiego Brzesko.

Nad Dunajcem doszło do niespodzianki. "Piwosze" pod wodzą nowego trenera - Piotra Stacha dominowali od pierwszych minut i zasłużenie wygrali 2-0
Szkoleniowiec zwycięzców komentował: [

Posłuchaj:  Majówka z Radiem Kraków w Wysowej Zdrój! .

Poniedziałek:

W ostatnim meczu drugiej kolejki piłkarskiej ekstraklasy krakowska Wisła zagra na wyjeździe z Koroną Kielce. Pierwszy mecz pod wodzą Franciszka Smudy nie wypadł najlepiej, ale wszyscy sympatycy „Białej Gwiazdy” mają nadzieję, że tym razem wszystko już pójdzie pomyślnie. Relacja z tego meczu w serwisach informacyjnych Radia Kraków a także w trakcie programu „Pociąg do Muzyki”.

Całość relacji dostępna na naszej stronie internetowej a także poprzez aplikację mobilną Radia Kraków w strumieniu „sport”. Relacja z meczu minuta po minucie także na naszej stronie internetowej.