- A
- A
- A
Kubica szaleje we Włoszech
Krakowski kierowca jeśli dojeżdża do mety bez awarii - wygrywa zdecydowanie, choc nie zawsze obywa sie bez problemów ...Robert Kubica jest liderem rozgrywanego we Włoszech rajdu po sześciu odcinkach specjalnych. Polak wygrał piąty i szósty oes i w klasyfikacji generalnej o 1 min 15,4 sek. Włocha Felice Re i o 1 min 52,3 sek. innego reprezentanta gospodarzy Rudy'ego Micheliniego. Do zakończenia rajdu pozostały trzy odcinki specjalne. Rally Internazionale del Casentino jest rundą Mitropa Rally Cup.
Wcześniej Kubica ze swym pilotem wygrali trzy z czterech odcinków specjalnych. Były kierowca Formuły 1 prowadził po dwóch OS-ach, jednak na trzecim odcinku specjalnym przebił prawą przednią oponę i zanotował bardzo słaby czas.
Dla Roberta Kubicy rajd w Toskanii jest ostatnim sprawdzianem przed Rajdem Finlandii - ósmą rundą mistrzostwa świata
GB/RK
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
19:29
Rekrutacyjna huśtawka w Tarnowie. Wracają pełne roczniki, więcej klas i nowe kierunki
-
19:02
Jaka jest kondycja polskich samorządów?
-
18:20
Incele, cywilizacja kłótni i "Dojrzewanie"
-
18:01
Ekstrakt z codzienności. Iga Lis o swoim pełnometrażowym debiucie
-
16:35
Brutalne pobicie w Zakopanem. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa
-
16:07
Ekonomia i poezja, czyli setne urodziny Uniwersytetu Ekonomicznego
-
16:02
Weekend darmowych podróży dla dzieci w Małopolsce. Prezent od Kolei Małopolskich na Dzień Dziecka
-
15:39
Problematyczne skrzyżowanie w Nowej Hucie z nowym oznakowaniem. Będzie bezpieczniej?
-
15:16
Silny, samotny i milczący. "Męskość w Polsce przypomina grupę rekonstrukcyjną"
-
15:12
Mieszkańcy Olkusza mają dość hałasu pociągów. Czy remont coś zmieni?
-
14:57
Czy warto inwestować w modułową szafę do sypialni? Zalety elastycznych systemów przechowywania
-
10:08
Silny, samotny i milczący. "Męskość w Polsce przypomina grupę rekonstrukcyjną"
-
10:10
"Dojrzewanie". Od tradycyjnych wartości, po inceli i kulturę przemocy
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze