• A
  • A
  • A

Hokej. HC Ocelari Trzyniec - Re-Plast Unia Oświęcim. Relacja LIVE

Przed hokeistami Unii Oświęcim szansa na historyczny sukces. Dotąd żadnemu polskiemu zespołowi nie udało się awansować do fazy pucharowej hokejowej Ligi Mistrzów. Rywalem małopolskiej drużyny jest czeski HC Ocelari Trzyniec. Początek spotkania 17.00. Zapraszamy na relację tekstową i do słuchania transmisji w kanale internetowym Radia Kraków!

HC Ocelari Trzyniec - Re-Plast Unia Oświęcim 6:3

Na żywo

• 19:10

54' Dwie minuty kary dla Marklunda

• 19:09

53' Trkulja próbował wrzucać krążek w okolice bramki, ale nieskutecznie

• 19:06

51' Rzucili się do ataku gospodarze, podrażnieni straconą bramką

• 19:04

51' GOOOOOOL! 6:3! Olsson Trkulja trafia do bramki!

• 19:02

49' Unia znów ma problem z wydostaniem się z własnej tercji, Trzyniec rozgrywa krążek

• 19:02

50' Heikkinen do Karlajainena, ten uderzył bez przyjęcia, ale nie dał się zaskoczyć Kacetl

• 18:57

47' Znów na posterunku bramkarz Unii, Ocelari w natarciu

• 18:56

46' Dziubiński zdołał przechwycić krążek, ale nie udało mu się przedrzeć przez tercję obronną zespołu z Trzyńca

• 18:52

44' Gracze z Trzyńca trafiają po raz szósty! Dominacja gospodarzy

• 18:51

42' Olsson chciał uderzać, ale zwlekał ze strzałem

• 18:51

42' Gospodarze rozgrywają krążek

• 18:50

42' Wykluczenie dla Ahopelto

• 18:48

41' Wracamy na III tercję

• 18:48

41' Bronią się oświęcimianie w osłabieniu

• 18:29

40' Kara dla Ackereda

• 18:29

40' Koniec II tercji

• 18:27

39' Kurovsky sam na sam z Lundinem, ale broni bramkarz Unii

• 18:26

38' Galant z lewego skrzydła, ale zbyt lekki strzał

• 18:24

36' Olsson był bliski pokonania bramkarza, ale nie zdołał trafić do siatki. Bardzo dobra akcja Unii

• 18:23

35' Wykluczenie dla Hrehorcaka za spowodowanie upadku przeciwnika

• 18:22

35' Drużyny walczą o gumę przy bandach

• 18:20

34' Próba Kurovskyego z prawej strony, ale krążek ląduje w rękach bramkarza Unii

• 18:17

33' Coraz lepiej prezentuje się zespół z Oświęcimia dzisiejszego wieczoru. Po początkowej przewadze Trzyńca, siły się wyrównały

• 18:13

31' Świetna dwójkowa akcja ekipy gospodarzy, z bliska uderzał Cienciala, ale znów Lundin potwierdza swoją świetną dyspozycję w dzisiejszym spotkaniu

• 18:11

29' Autorem bramki dla Unii Christopher Liljewall

• 18:11

29' Lundin broni karnego! Nie ma szóstego gola dla Trzyńca!

• 18:09

29' Jest drugie trafienie dla Re-Plast Unii Oświęcim!!! 5:2

• 18:06

28' Kara tym razem dla Smitha za przeszkadzanie

• 18:05

26' Zablokowany strzał przez Noworyte

• 18:04

26' Ustawiony zamek przez zespół z Trzyńca, akcja Unii, ale krążek finalnie mija bramkę

• 18:02

25' Świetna interwencja Lundina! Strzelał Smith

• 18:02

25' Pierwsze wykluczenie. Dwie minuty kary dla Heikkinena

• 17:58

23' Olsson próbował z lewego skrzydła, radzi sobie z interwencją Kacetl

• 17:57

22' Sikora z bliska, ale nie trafił w światło bramki

• 17:56

21' Zaczynamy drugą tercję

• 17:56

21' Oświęcimianie stoją przed arcytrudnym zadaniem, by odrobić straty

• 17:36

20' Koniec I tercji, wracamy za kwadrans

• 17:34

19' Adamek pokusił się ostrzał, ale nieskutecznie

• 17:34

20' GOOOOOL! Na 5:1 strzela Hampus Olsson. Jest gol honorowy dla oświęcimian

• 17:32

18' Piąta bramka dla Ocelari Trzyniec... Autorem trafienia Andrej Nestrasil, który kieruje krążek z dwóch metrów tuż pod poprzeczkę

• 17:30

18' Prusak pognał lewym skrzydłem, chciał przeprowadzić indywidualną akcję, ale guma ląduje w rękach bramkarza

• 17:29

17' Interwencja Kacetla parkanem! Strzelał Trkulji

• 17:28

16' Bomba Soderberga, krążek przechodzi tuż obok bramki

• 17:26

15' Kolejny słupek, tym razem strzelał Jerabek - Lundin broni

• 17:24

13' Dziubiński miał szansę, ale przestrzelił

• 17:22

12' Słupek po strzale Cenciali! Było blisko kolejnego trafienia dla Ocelari

• 17:21

11' Coraz większe problemy mają goście, by wyjść z własnej tercji

• 17:19

10' Kolejny gol dla ekipy HC Ocelari Trzyniec... Na 4:0 podwyższa Daniel Kurovsky

• 17:17

10' Przymierzył Smith, ale krążek łapie Lundin

• 17:13

9' Soderberg znów niecelnie. Trkulji próbował dobić

• 17:11

7' Pierwsza akcja oświęcimian, Dziubiński zagrywał na środek do Krzemienia, ale zablokowane to podanie

• 17:10

5' Bezuska strzela prosto w bramkarza

• 17:09

6' Wciąż rozpędzeni gospodarze, próbują rozegrać akcję prawą stroną

• 17:08

5' Soderberg atakował prawym skrzydłem, ale bronią oświęcimianie

• 17:06

3' Kolejne trafienie dla gospodarzy... Strzela Tomas Kundratek

• 17:06

Unia ma olbrzymie problemy z wyprowadzeniem krążka, który szybko przejmują rywale

• 17:03

2' Trzyniec podwyższa prowadzenie! Na 2:0 strzela Patrik Hrehorcak. Fatalny początek Re-Plastu

• 17:00

1' Niestety źle rozpoczyna się to spotkanie dla oświęcimian. Pierwszy gol dla dla gospodarzy...

• 16:48

• 16:46

Tak prezentuje się kadra Unii:

Lundin (Płonka) – Djukov, Bezuška (A), Uimonen, Vertanen, Ackered, Söderberg, Noworyta (A), Prokopiak – Dziubiński (C), Liljewall, Krzemień – Karjalainen, Heikkinen, Ahopelto – Marklund, D. Olsson Trkulja, H. Olsson (TS) – Prusak, Galant, Łoza.
    Trener: Nik Zupančič

• 16:45

Oto skład HC Ocelari Trzyniec na dzisiejsze spotkanie:

Kacetl (Mazanec) – Marinčin (A), Smith, Kundrátek, Nedomlel, Adámek, Jank, Mrtka, J. Jeřábek – Daňo, Nestrašil (A), Cienciala – Kurovský, Sikora, Hudáček (TS) – M. Roman, Addamo, Teplý – Dravecký (C), Čacho, Hrehorčák.
    Trener: Zdeněk Moták

• 16:39

W Hokejowej Lidze Mistrzów ekipa z Trzyńca rywalizuje po raz dziewiąty, a do tej pory swój najlepszy wynik osiągnęła w sezonie 2017-2018, gdy odpadła w półfinale z JYP Jyväskylä. Do tej pory hokeiści HC Ocelari Trzyniec są sklasyfikowani na siódmym miejscu w tabeli HLM. W swoim dorobku mają dziewięć punktów.

• 16:35

Za mniej niż pół godziny do walki o fazę pucharową Ligi Mistrzów w hokeju na lodzie stanie Re-Plast Unia Oświęcim. Drużyna świetnie rozpoczęła rozgrywki ligowe, wygrywając dziewięć spotkań. W LM z kolei ma na koncie dwa zwycięstwa i jeśli pokona dziś czeskiego rywala, zapewni sobie awans do play-off.