Pierwsze prowadzenie należało do zawodników z Tychów. W 12. minucie Łopuski wyjechał zza bramki i podał przed bramkę do niekrytego Kolusza, który z najbliższej odległości pokonał Radziszewskiego. Na wyrównanie krakowianie czekać musieli do 18 minuty. Pod bramką fatalnie zachował się obrońca śląskiego zespołu, Koltorz, a do krążka dopadł Damian Słaboń i z najbliższej odległości wpakował go do siatki.

Pasy na prowadzenie wyszły na 20 sekund przed końcem drugiej tercji. Kapitalnie pod bramkę przedarł się Marek Kalus. Czech uciekł obrońcom i minął Zigardego, a później trafił między jego parkan ,a słupek do bramki. Wyrównanie tyszanom dała bramka Rzeszutki w 46 minucie.

Prawdziwe emocje przyniosła dopiero końcówka meczu. Najpierw na 3 i pół minuty przed końcem na 3-2 Tychy wyprowadził Kacper Guzik, by już chwile później wyrównanie po ofiarnym podaniu Noworyty przyniósł Pasom Chmielewski. Do końca regulaminowego czasu gry bramki już nie p[adły i przy stanie 3 do 3 potrzebna do wyłonienia finalisty była dogrywka.W niej decydujące trafienie należało do Pasów. Po akcji braci Kowalówka do siatki trafił Adrian.

W pierwszym meczu półfinałowym status faworyta potwierdziła drużyna gospodarzy turnieju Ciarko Sanok, pokonując krynickie KTH aż 7 do 1. Jedynego gola małopolanie zdobyli dopiero przy stanie 5-0 dla gospodarzy . Do siatki sanoczan trafił Maciej Kruczek.

Finałowy mecz w Sanoku krakowianie zagrają w niedzielę o 18:00. Relację "minuta po minucie" z tego meczu śledzić będzie można na naszej stronie internetowej i za pośrednictwem mobilnej aplikacji na smartfony.

GKS TYCHY 3 : 4 COMARCH CRACOVIA KRAKÓW
(1-1,0-1,2-1, 0-1)

11:48 Marcin Kolusz - Mikołaj Łopuski (1-0)
17:08 Damian Słaboń (1-1)
39:35 Marek Kalus (1-2)
45:33 Jarosław Rzeszutko - Michał Woźnica (2-2)
56:36 Kacper Guzik - Milan Baranyk (3-2)
58:04 Aron Chmielewski -Patryk Noworyta (3-3)
'9 dogrywki A.Kowalówka - S. Kowalówka (3-4)

Skład GKS-u: Zigardy (Sobecki) - Koltorz, Sułka, Woźnica,D. Galant, Vitek - Mojzis, Wanacki, Malasiński, Kolusz, Łopuski - Havlik, Sokół, Baranyk, Parzyszek, Witecki - Piorun, Durak, Guzik, Rzeszutko, Steber

Skład Cracovii: Radziszewski (Kulig) - A.Kowalówka, Noworyta, Chmielewski, Słaboń, S.Kowalówka - Zvatora, Kłys, Piotrowski, Kostoruek, Rehak - Wajda, Dąbkowski, Laszkiewicz, Dvorak, Kalus - Zieliński, Galant, Wiśniewski, Kozłowski, Cieślicki

DOGRYWKA:

'9 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Adrian Kowalówka rozstrzyga mecz! Cracovia w finale !

'7 Ah ! Noworyta uderzał z okolic niebieskiej linii po wygranym wznowieniu, ale znów interwencją popisuje się Zigardy

'6 Mocne uderzenie Witka broni Radziszewski

'5 Połowa czasu dogrywki i tylko 10 sekund kary GKS-u przed nami.

'4 Tyszanie świetnie sie bronią,a krakowianie nie potrafią załozyć zamka osłabionym graczom GKS-u.

'3 Kolusz ładnie pograł pod bramkę do Mojzisa, ale ten nie zdołał uderzyć blokowany przez Kłysa. po chwili kara dla zespołu GKS-u, za zbyt duża liczbę zawodników na lodzie. na ławkę kar wędruje Wanacki

'2 Nikt nie odważy się tu na ryzykowną grę. Dogrywka trwa tylko 10 minut, ale skończy ją wcześniej zdobyty gol. Jeżeli taki nie padnie będziemy mieli serię rzutów karnych

'1 Początek doliczonego czasu

III Tercja:

'60 Koniec regulaminowego czasu gry! Będziemy mieć dogrywkę, choć bliski strzału i gola na wagę finału był Sebastian Kowalówka!

'58 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Znakomita odpowiedź Cracovii - świetne podanie Noworyty z prawej bandy do najeżdżającego Chmielewskiego i potężny strzał w okienko! Pachnie dogrywką!

'57 GOL! Tychy na prowadzeniu po golu Kacpra Guzika z podania Milana Baranyka

'56 Z dalekiej podróży wrócili tyszanie. Po strzale Chmielewskiego i dobitkach Słabonia i Noworyty trzykrotnie parkanami bronił Zigardy

'55 Mojzis uderza spod bandy i odbija kijem Radziszewski!

'53 Olbrzymie zamieszanie pod bramka Pasów po ataku Witeckiego na Radziszewskiego. W ruch poszły pięści, ale sędzia w porę powstrzymał eskalację agresji

'52 Koniec kary Mojzisa. GKS przez minutę w przewadze.

'51 Niedługo potrwała przewaga liczebna Pasów. po ataku kijem trzymanym oburącz na ławkę kar zjechał Kłys. Czterech a czterech zagramy jednak tylko nieco ponad 30 sekund

'50 Krakowianie grają teraz w przewadze jednego zawodnika. na ławce kar Kolusz

'46 GOL! Rzeszutko po podaniu Woźnicy zza bramki trafia z najbliższej odległości do bramki Cracovii. Remis!

'46 Radziszewski pewnie łapie strzał Mojzisa z niebieskiej linii

'45 Znów kapitalny Radziszewski! Bramkarz Cracovii broni strzały i 3 dobitki graczy GKS--u! Wyjątkowo bliski drugiego zdobytego punktu był Łopuski

'44 Tyszanie coraz groźniej nacierają na tercję obronną Pasów. Na razie jednak krakowianie dobrze się bronia

'42 Michał Piotrowski mógł, a nawet powinien podwyższyć nasze prowadzenie, ale jego strzał z bliska broni Żigardy.

'41 Gramy!

II Tercja:

40:00 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kapitalna akcja Kalusa, który uciekł obrońcom i minął Zigardego, a później trafił między parkan ,a słupek do bramki! 2-1 na 20 minut przed końcem

'38 Kolejna dziwna decyzja arbitra! Piotrowskiego wychodzącego "sam na sam' wyciął któryś z obrońców GKS-u,a drugi go jeszcze zahaczał. Powinien być karny, a nawet nie mamy przerwy w grze

'37 Kontrowersyjna decyzja sędziego- na ławkę kar wędruje Daniel Laszkiewicz za dotykanie krążka przy schodzeniu do boksu

'36 Piotrowski z krążkiem usiłował minąć dwójkę obrońców,ale bodiczkiem powstrzymał go Sułka

'34 Vitek z dystansu wprost w Radziszewskiego! na razie bramkarz Cracovii jest w fenomenalnej dyspozycji i broni jak w transie

'33 Zakotłowało się pod bramką GKS-u! Najpierw uderzał Chmielewski, a po chwili z niebieskiej linii Zigardego usiłował pokonać Słaboń. Bramkarz tyszan świetnie skrócił kąt i odbił krążek po strzale doświadczonego Pasiaka

'31 Strzał Laszkiewicza broni instynktownie Zigardy, a przed dobitką kapitana Pasów powstrzymał Wanacki

'30 Kapitalna interwencja, w stylu bramkarza piłkarskiego w wykonaniu Radziszewskiego. Bramkarz Cracovii odbija dobitkę strzału Witeckiego z 3 metrów wypuszczając kij i broniąc wyciągniętymi dwoma rękami!

'28 Łopuski z 10 metrów uderza tuż obok łokcia Radziszewskiego! Krążek mija prawy słupek bramki Pasów o centymetry

'27 Mocny strzał Duraka spod bandy, ale wprost w Radziszewskiego

'26 Atak Rehaka rozbija efektownym "wślizgiem" wyciągniętą ręką z kijem Koltorz

'24 Strzał Kostourka i dobitka Rehaka! Na nic to - broni pewnie Zigardy!

'23 Potężne uderzenie Mojzisa z niebieskiej linii mija o centymetry bramkę Radziszewskiego

'21 Wracamy do Sanoka. Pierwszy gwizdek w drugiej tercji już za nami

I Tercja:

'20 Koniec pierwszej tercji. Cracovia remisuje z GKS-em Tychy 1-1

'19 Niecelny strzał Chmielewskiego z bliska. Dobry okres gry Pasów!

'18 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Damian Słaboń pod bramką przejął krążek po fatalnym błędzie Koltorza i z bliska wpakował go przy prawym słupku bramki!

'16 Strzał Dvoraka z 6 metrów ociera siatkę bramki, ale niestety, z zewnętrznej strony

'14 Krakowianie grają w osłabieniu. Na ławce kar Adam Rehak.

'12 GOL! Łopuski wyjechał zza bramki i podał przed bramkę do niekrytego Kolusza, który z najbliższej odległości pokonał Radziszewskiego. Tychy , ku niezadowoleniu sanockiej publiczności, na prowadzeniu GKS.

'12 Prawdziwe oblężenie bramki Cracovii!!! fantastyczna seria interwencji bramkarskich Radziszewskiego ratuje pasy przed stratą gola

'11 Atak Vitka zza bramki i próba podania przed bramkę. Krążek mrozi "Radzik"

'10 Sebastian Kowalówka bliski był oddania strzału z bliskiej odległości, ale zblokował go obrońca GKS-u

'9 Zigardy broni łyżwą strzał Wajdy z niebieskiej linii!

'8 Znakomite podanie Galanta do Rzeszutki i strzał tego ostatniego przy słupku. Broni Radziszewski!

'7 Przypadkowo w nacierającego Woźnice wpadł Wajda i zdenerwowany zawodnik z Tychów z pięściami ruszył na hokeistę Cracovii. Rozdzielił ich Radziszewski

'6 Błąd w naszej tercji obronnej popełnił Daniel Galant , ale tyszanie z tego prezentu nie skorzystali.

'4 Malasiński spróbował ataku "od kuchni", ale krążek zblokował jeden z obrońców "Pasów"

'2 Potężna bomba Dąbkowksiego zza niebieskiej linii , ale krążek leci wysoko nad bramką

'1 Gramy! Od pierwszych sekund Crtacovia zamknięta we własnej tercji. Strzał Mojzisa broni Radziszewski

CIARKO PBS BANK KH SANOK 7 : 1 1928 KTH KRYNICA
(4-0,1-1,2-0)

3:00 Kamil Dolny - Jakob Milovanović - Petr Sinagl (1-0)
3:05 Martin Vozdecky - Maciej Mermer (2-0)
5:20 Martin Vozdecky -Petr Sinagl (3-0)
7:00 Krzysztof Zapała - Martin Vozdecky (4-0)
32:19 Martin Vozdecky- Petr Sinagl (5-0)
39:39 Maciej Kruczek (5-1)
45:15 Robert Kostecki - Samson Mahbod (6-1)
52:17 Nicolas Besch - Rafał Dutka (7-1)

Skład Ciarko: Murray(Raszka) - Richter, Milovanović, Vozdecky, Zapała, Sinagl - Dutka, Besch, Aquino, Mahbod, Kostecki- Rąpała, Kloz, Biały, Ćwikła, Strzyżowski - Pociecha, Dolny, Demkowicz, Wilusz, Mermer

Skład KTH : Yanin(Skórski) - M.Kruczek, Gimiński, Dubel, Kozak - Pach, D.Kruczek, Pesta, Majoch, Bryła - Gazda, Myjak, Janowiec, Cieślicki, Krokosz - Górecki, Zieliński, Dudzik

III Tercja:

60:00 Koniec meczu! Nie było niespodzianki. Pierwszym finalistą jutrzejszego meczu o Puchar Polski jest zespół Ciarko Bank PBS Sanok. Gospodarze turnieju pokonali krynickie KTH aż 7 do 1

'58 Sanok w końcówce gra jeszcze w przewadze, bo za zachaczanie na ławkę kar zjechał Pach

'56 Po potężnym uderzeniu Kruczka z dystansu bramkarz Sanoka wypuścił bramkarski kij z rąk. Wcześniej jednak użył go poprawnie by odbić krążek

'55 Kąśliwy centrostrzał Richtera przytomnie odbija Yanin

'53 GOL! Sanok podwyższa prowadzenie po fenomenalnym strzale Bescha! Francuz uderzył z nadgarstka z niebieskiej linii wprost w okienko bramki KTH!

'52 Bomba Richtera z niebieskiej linii odbita przez Yanina!

'51 Oba zespoły grają już w komplecie,a do zakończenia spotkania pozostało już niespełna 10 minut

'50 Poteżne uderzenie Kruczka z dystansu instynktownie sparował Raszka

'48 Teraz przez 2 minuty w przewadze będzie grać KTH.

'47 GOL! Kostecki przyjął krążek pod bramką Yanina, przygotował strzał i uderzył nie pozostawiając rosyjskiemu golkiperowi KTH żadnych szans,

'45 Remigiusz Gazda ukarany 2 minutami kary i kryniczanie grają w osłabieniu

'43 Yanin broni uderzenie Mermera z 3 metrów od bramki!

'41 Początek ostatniej części meczu. Zaczynamy od potężnego, ale niecelnego uderzenia Vozdeckiego z dystansu

II Tercja:

40:00 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Maciej Kruczek z najbliższej odległości dobija swój własny strzał! Honorowe trafienie KTH przed samym końcem drugiej tercji

'38 Gospodarze ostatnie sekundy drugiej tercji zagrają w osłabieniu. Na ławce kar Vozdecky

'36 Sanoczanie nie tracą zapału i nadal nacierają na bramkę KTH i bezradnego Yanina

'33 GOL! I już mamy 5-0. Klasyczna kontra w wykonaniu sanoczan. Wymiana krążka między Martinem Vozdeckim a Petrem Szinaglem. "Vozdek" kompletuje hat-tricka. Na lód zostało rzuconych kilka czapek!

'31 Uff! Nieprawdopodobnie trudny okres pod bramką KTH udało się przetrzymać. Goście przez niemal 4 minuty bronili się w podwójnej przewadze Ciarko

'30 Nieprawdopodobna "obrona Częstochowy" pod krynicką bramką. Serią fantastycznych interwencji popisuje sie teraz Yanin

'29 Sanoczanie w podwójnej przewadze, ale goście dramatycznie się bronią - ofiarnie strzał Richtera odbija Yanin

'28 Potężne uderzenie Bescha z niebieskiej linii i krążek po interwencji Yanina spadł pod samą bramkę KTH ,a tam przytomnie wybił go Kruczek

'27 Druga w tej tercji przewaga sanoczan. Na ławkę kar zjechał Pach

'26 Zamieszanie pod bramką KTH! Oblężenie bramki Yanina kończy się niecelnym strzałem Vozdeckiego z ostrego kąta

'25 Yanin świetnie wyszedł z bramki skracając kat przy strzale Strzyżowskiego i odbił krążek nad bramkę KTH

'24 To byłą najlepsza okazja kryniczan w tym meczu! Majoch wyjechał sam na sam z bramkarzem Sanoka i...zgubił krążek

'23 Sanoczanie w ataku! Po niezłym podaniu Zapały z lewej strony najeżdżał Mahbod, ale jego uderzenie było niecelne

'22 Wykluczenie Pesty na 2 minuty, po spowodowaniu upadku Mahboda

'21 Początek drugiej tercji

I Tercja:

20:00 Strzyżowski kąśliwym uderzeniem próbował jeszcze pokonać Yanina ,ale Rosjanin nie dał się zaskoczyć. Koniec pierwszej tercji!

'19 W końcówce tercji aktywni jeszcze kryniczanie, ale z kontra wychodzi Ciarko. Strzał Ćwikły broni Yanin

'17 Ćwikła wraca na lód i oba zespoły grają już w pełnym zestawieniu

'16 Murray zmuszony do ofiarnej interwencji po potężnym uderzeniu Myjaka z prawej strony

'15 No i kolejna kara dla Sanoka i teraz przez minutę kryniczanie grać będa w przewadze dwóch zawodników. Wydaje się, ze lepszej okazji na bramkę krynicka młodzież może już nie mieć

'14 Zapała wygrał bulik i wycofał na niebieską linię,a tam bez przyjęcia uderzył z całej siły na bramkę Rąpała. Minimalnie za wysoko

'13 Podwójną kare dwóch minut otrzymał Strzyżowski, ale kryniczanie zamiast spróbować wykorzystać przewagę osłabiają się także poprzez faul Majocha

'12 Richter przeciął uderzenie Majocha i w ten sposób zagroził własnemu bramkarzowi. Amerykanin Murray bez większych kłopotów zamroził jednak krążek

'11 Potężne uderzenie Zapały z niebieskiej i krążek mija o centymetry bramkę Yanina

'10 Strzał Mahboda z lewej strony z 10 metrów w środek bramki broni Yanin

'7 GOL! Świertne dogranie Vozdeckiego na metr od bramki do Zapały, a ten z najbliższej odległości nie myli się i karci swój były klub. Kryniczanie grali jednak w osłabieniu, bo na ławkę kar zjechał Dubiel 4-0!

'6 GOL! 3-0 prowadzi Sanok. Ponownie strzela Vozdecky, tym razem po świetnym podaniu od Sinagla

'4 GOL! I już 2-0! Bramkę dla Sanoka zdobywa Martin Vozdecky

'4 GOL! Hokeiści Ciarko Sanok wykorzystują przewagę i błyskawicznie zdobywają pierwsza bramkę. Na liście strzelców zapisuje się Dolny

'3 Majoch wędruje na 2 minuty na ławkę kar

'2 Sanoczanie nie dają sobie ani na chwilę odebrać krążka. Z nim kryniczanie nie przekroczyli nawet linii środkowej

'1 Gramy! Od pierwszych sekund w natarciu gospodarze- strzał Vozdeckiego mija słupek bramki KTH. a poc hwili groźna akcja Bescha i Dutki zakończyła się niecelnym uderzeniem Mahboda

15:16 Eksperci nie dają większych szans młodzieżowcom z Krynicy w starciu z gospodarzami turnieju. Awans wszakże wywalczyła zdecydowanie inna drużyna, w której występowało wtedy aż 11 reprezentantów Polski i kilku solidnych obcokrajowców. Z tamtego składu został jedynie rosyjski bramkarz Anton Janin, a skład został uzupełniony zawodnikami grającymi na codzień w I lidze