Agnieszka Radwańska w III rundzie AO

• date_range Środa, 2013.01.16 07:53 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:01 )
Rumunka Irina Begu pokonana !

Agnieszka Radwańska bez kłopotów awansowała do III rundy turnieju tenisowego Australian Open. Na korcie w Melbourne krakowianka pokonała zawodniczkę z Rumunii Irinę Begu w setach 6-3 i 6-3. Spotkanie trwało niecałe półtorej godziny. W pierwszym secie rywalka popełniła aż 25 niewymuszonych błędów przy ośmiu Agnieszki Radwańskiej. Przed rozpoczęciem drugiego seta Rumunka skorzystała z tzw. przerwy medycznej podczas której próbowano "naprawić" bolący ją bark.

Trochę to wszystko trwało ale nie wprowadziło dekoncentracji u Agnieszki. W drugim secie krakowianka dyktowała warunki od pierwszej do ostatniej piłki. W kolejnej rundzie rywalką Agnieszki Radwańskiej będzie lepsza z pary Heather Watson-Ksenia Pierva.

Na pierwszej rundzie zakończyła turniej singla pań Urszula Radwańska, która gładko przegrała z Amerykanką Jamie Hampton 2:6 i 4:6. Do trzeciej rundy singla panów awansował Jerzy Janowicz a z turniejem deblistek pożegnała się Alicja Rosolska.