1 Liga. Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Relacja LIVE

W 13. kolejce Betclic 1. Ligi Biała Gwiazda podejmie przed własną publicznością lidera rozgrywek, Bruk-Bet Termalike Nieciecza. Podopieczni trenera Mariusza Jopa wygrali dwa ostatnie ligowe spotkania i chcą przedłużyć passę. Z kolei Słonie w ostatniej kolejce nieoczekiwanie poniosły swoją pierwszą porażkę w tym sezonie. Czy Wiślacy znajdą sposób na rozpędzony zespół trenera Marcina Brosza? Zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania i transmisję w kanale internetowym Radia Kraków.

WISŁA KRAKÓW - BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 1:0

Na żywo

• 22:21

90' 5 minut doliczone do regulaminowego czasu gry

• 22:19

89' Gospodarze próbowali kontrataków, gdy Bruk-Bet budował akcje od obrońców, ale za każdym razem Chovan na posterunku

• 22:17

88' Wisła poszukuje kolejnego trafienia

• 22:15

85' Potrójna zmiana w drużynie z Niecieczy. Boisko opuszczają Maciej Wolski, Maciej Ambrosiewicz i Igor Strzałek. Zastępują ich Różycki, Wacławek i Wróbel

• 22:13

82' Było blisko drugiego trafienia dla gospodarzy. Mógł strzelić Igbekeme, ale interwencją popisał się Chovan

• 22:11

81' Kolejna zmiana w Wiśle. Schodzi Kiss, w jego miejsce pojawia się Duarte

• 22:09

78' GOOOOOOL dla Białej Gwiazdy! Zwoliński na 1:0

• 22:07

78' Faulowany Igor Strzałek przy linii środkowej boiska

• 22:05

75' Napędzili się Wiślacy, na prawej stronie był Baena, ale skutecznie zatrzymuje próbę uderzenia Wolski

• 22:02

72' Faulowany Baena tuż przy linii bocznej boiska, potrzebna była pomoc medyczna

• 22:01

70' Zmiana w zespole Białej Gwiazdy. Boisko opuszcza Alfaro, a zastępuje go Baena

• 21:59

69' Źle rozegrany rzut rożny przez podopiecznych Marcina Brosza,podobnie jak inne stałe fragmenty w dzisiejszym spotkaniu

• 21:57

66' Kiss dośrodkowywał z rzutu rożnego do Zwolińskiego, ale ten uderzył niecelnie

• 21:54

64' Żółta kartka dla Putiwcewa

• 21:52

63' Rzut rożny dla Słoni, wybija piłkę Rodado

• 21:48

58' Przez chwilę przy piłce byli goście, Strzałek strzelał zza pola karnego, jednak uderzenie zablokowane

• 21:46

56' Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił - wciąż to Wisła atakuje, a goście nie mają zbyt wielu argumentów

• 21:45

54' W polu karnym był Zwoliński, próbował złożyć się do strzału, ale chybił z bliskiej odległości

• 21:40

50' Szybka, kombinacyjna akcja Białej Gwiazdy, będzie rzut rożny

• 21:39

46' Podwójna zmiana w Bruk-Becie. Schodzą Karasek i Hilbrycht, w ich miejsce pojawiają się Fassbender i Zaviskyi

• 21:23

• 21:20

45' +3 Koniec pierwszej połowy. Wisła wyraźnie przeważa i ma to spotkanie pod kontrolą. Bruk-Bet musi zmienić styl gry, by myśleć o wywiezieniu punktów. Wracamy za kwadrans

• 21:16

45' 3 minuty doliczone do pierwszej połowy

• 21:16

45' +1 Zamieszanie w polu karnym Wisły, próbował finalizować Rodado, ale zablokowany strzał przez obrońców

• 21:16

45' +2 Jeszcze jedna okazja gospodarzy, znów udaremnione próby przez zawodników Słoni

• 21:14

44' Rzut wolny dla Słoni, uderzał Hilbrych, piłka spadła pod nogi Zapolnika, ale ten trafił prosto w bramkarza

• 21:13

43' Dośrodkowanie w pole karne, zamykał Rodado, ale tylko boczna siatka

• 21:11

41' Doskonała obrona Chovana! Uderzał Rodado, będzie jeszcze rzut rożny

• 21:10

40' Szybko stracili piłkę niecieczanie, przejął Rodado, ale pilnowany przez defensorów gości

• 21:06

36' Nie opanował piłki Mikulec, dobiegł do niej Karasek, próbował strzelić z ostrego kąta, ale ponad bramkę

• 21:04

34' Wisła wciąż w natarciu, Bruk-Bet ma dziś problem z przeprowadzeniem akcji ofensywnej

• 21:02

31' Ależ to była okazja dla Wisły! Po błędzie Putwicewa, przed szansą stanał Kiss, którego pierwszy strzał obronił Chovan, a potem Węgier trafił w słupek!

• 20:58

27' Piłka w siatce po strzale Zwolińskiego, ale napastnik Białej Gwiazdy był na spalonym

• 20:56

26' Kolejna próba, tym razem Igbekeme, ale daleko od bramki Chovana

• 20:54

25' Znów blisko trafienia dla gospodarzy. Jaroch wystawił piłkę Urydze, ten przymierzył, ale piłka odbiła się jeszcze od obrońcy Bruk-Betu

• 20:52

23' Wisła ruszyła z kontrą, na lewej stronie był Alfaro, który próbował strzelać w światło bramki, ale niecelne było to uderzenie

• 20:51

21' Szansa dla gości, uderzał Zapolnik zza szesnastki, ale piłka przeszła obok słupka

• 20:49

19' Bramkarz Bruk-Betu odczuł te intwerwencje, więc potrzebna jest pomoc medyczna

• 20:47

17' Kontratak Wisły, pognał z piłką Rodado, ale interweniuje Chovan! To była doskonała okazja dla Białej Gwiazdy

• 20:45

15' Rzut wolny dla Niecieczy, uderzał Hilbrycht, ale piłka nie znalazła adresata

• 20:43

13' Po raz pierwszy goscimy pod bramką Letkiewicza, rzut rożny dla Słoni

• 20:41

11' Próba dośrodkowania Igbekeme, ale niecelna

• 20:40

10' Rzut wolny dla Bruk-Betu za faul na Zapolniku, ale szybko przejmują futbolówkę gospodarze

• 20:37

7' Pierwsza groźna akcja Wiślaków pod bramką Słoni. Zwoliński uderzał główką.

• 20:34

4' Chwila przerwy, mgła spowiła stadion przy Reymonta

• 20:33

3' Biała Gwiazda prowadzi grę

• 20:32

2' Dynamiczny początek w wykonaniu obu drużyn

• 20:30

1' Od środka rozpoczęli Wiślacy