• A

Powrót Słoni na zwycięską ścieżkę! Ważne zwycięstwo nad Arką

• Gabriela Koziara
  • date_range Sobota, 2024.10.26 18:58 ( Edytowany Sobota, 2024.10.26 21:30 )
W 14. kolejce Betclic 1. Ligi liderujący Buk-Bet pokonał Arkę Gdynia 2:1 i zachował pierwszą pozycję w tabeli. Bramki dla Słoni zdobyli w 7. minucie Lukas Spendlhofer i w 82. minucie Kacper Karasek.

BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA - ARKA GDYNIA 2:1

Na żywo

• 21:31

• 21:26

90'+3 Koniec! Bruk-Bet pokonuje Arkę Gdynia 2:1 po golach Spendlhofera i Karaska!

• 21:25

90' Zmiana u gospodarzy,  Karaska zastępuje Nowakowski. Druga połowa przedłużona o trzy minuty | 2:1

• 21:21

88' Rzut rożny dla Arki, piłka po wrzutce Navarro ląduje prosto w ręce Chovana | 2:1

• 21:20

87' Jeszcze jedna zmiana w zespole Arki Gdynia. Na placu gry melduje się Skóra, który zastępuje Czubaka | 2:1

• 21:17

83' Odpowiedź Arki, ruszył z piłką Oliveira, ale tylko boczna siatka | 2:1

• 21:15

82' GOOOOOOL! Karasek daje prowadzenie Słoniom!!! | 2:1

• 21:12

78' Zabrał się z piłką Mrosek lewą stroną, ale podniesiona chorągiewka sędziego | 1:1

• 21:11

77' Zerwał się Bruk-Bet do ataku. Karasek zdecydował się na strzał, ale piłka przelatuje nad poprzeczką | 1:1

• 21:06

72' Podwójna zmiana także w Arce. Schodzą Stolc i Gaprindaszwili. Na boisku pojawiają się Ratajczyk oraz Navarro | 1:1

• 21:04

71' Podwójna zmiana w zespole Słoni. Boisko opuszczają Strzałek i Spendlhofer. Zastępują ich Putiwcew i Mrosek | 1:1

• 21:02

68' Arka miała dwie kolejne sytuacje, strzał z dystansu i główka w polu karnym, ale bronią się Słonie | 1:1

• 20:58

65' Podwójna zmiana w Bruk-Becie. Schodzą Zaviskyi i Wróbel, w ich miejsce pojawiają się Deisadze i Hilbrycht | 1:0

• 20:57

64' Karasek z rzutu rożnego wrzucał piłkę w pole karne, ale żaden z zawodników Słoni nie sięgnął piłki | 1:1

• 20:53

62' Piłka w siatce Bruk-Betu.. Po chwili jednak sędzia odgwizduje spalonego | 1:1

• 20:51

57' Błyskawiczna odpowiedź Arki i jest wyrównanie... | 1:1

• 20:51

58' Autorem gola dla Arki jest Marcjanik, który głową wykończył dośrodkowanie Gojnego | 1:1

• 20:48

56' Zaviskyi wrzucał na pole karne do Ambrosiewicza, chciał uderzyć z pierwszej piłki, ale zbyt lekki strzał dla bramkarza Arki | 1:0

• 20:47

54' Arka miała sytuację w polu karnym, ale w ostatniej chwili z opresji Bruk-Bet ratuje Kasperkiewicz | 1:0

• 20:45

52' Wrzut z autu dla Arki, początek drugiej części spotkania jak na razie lepszy  wykonaniu gości | 1:0

• 20:41

48' Rzut rożny dla Arki, Gojny wrzucał na głowę Oliveiry, ale strzał zablokowany przez gospodarzy | 1:0

• 20:38

46' Wracamy na drugą połowę, bez zmian w składach | 1:0

• 20:38

46' Pierwsza akcja Arki, z główki uderzał Czubak, ale interweniuje Chovan | 1:0

• 20:24

• 20:23

45'+1 Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy Słonie prowadzą 1:0 po bramce Spendlhofera w 7. minucie

• 20:22

45' 1 minuta doliczona do pierwszej połowy | 1:0

• 20:17

42' Chovan zabawił się z piłką na przedpolu, to się mogło skończyć stratą gola | 1:0

• 20:17

43' Karasek na prawej stronie przymierzył zza szesnastki, piłki minęła słupek bramki | 1:0

• 20:13

38' Sobczak pognał z piłką, ale sędzia odgwizdał spalonego | 1:0

• 20:11

35' Lewa stroną ruszył Wolski, zagrał do Strzałka, ten oddał strzał, ale piłka trafiła pod nogi Wróbla, który próbował uderzać, ale strzał zablokowany | 1:0

• 20:11

36' Kolejna szansa Słoni. Znów Wolski, ale za daleko, by do piłki zdołał dobiec Karasek. Futbolówka w rękach Węglarza | 1:0

• 20:09

33' Zaviskyi podawał za plecy Karaska, ale wyszedł do piłki Węglarz | 1:0

• 20:07

32' Próba ataku Słoni, ale dużo nie dokładnych podań sprawia, że przyjezdni są w posiadaniu piłki. Arce trudno jednak zbliżyć się pod pole karne Bruk-Betu | 1:0

• 20:04

29' Arka w ataku pozycyjnym | 1:0

• 20:02

26' Stały fragment gry mieli także goście, ale dobrze spisuje się dziś defensywa Bruk-Betu | 1:0

• 20:02

27' Rzut rożny dla Słoni, Karasek zagrywał na krótko do Strzałka, ale wybijają gracze Arki | 1:0

• 19:59

23' Igor Strzałek miał świetną szansę z okolic 16. metra, ale spudłował | 1:0

• 19:58

22' Dużo pojedynków jeden na jeden w środkowej części boiska | 1:0

• 19:50

15' Po żółtej kartce otrzymują Ambrosiewicz i Oliveira | 1:0

• 19:48

13' Pierwsze minuty zdecydowanie dla gospodarzy, dużo lepiej wychodzi Słoniom gra ofensywna, Arka zepchnięta do defensywy | 1:0

• 19:42

6' Wolski zszedł z piłką na lewą stronę, dośrodkował do Ambrosiewicza, ten oddał strzał, ale był rykoszet, będzie jeszcze rożny | 0:0

• 19:42

7' GOOOOOOOL! Bruk-Bet wychodzi na prowadzenie! | 1:0

• 19:42

7' Autorem trafienia Spendlhofer, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową umieścił piłkę w siatce | 1:0

• 19:40

4' Początek dla Słoni, pierwszy stały fragment gry za nami, dośrodkowywał Karasek, ale bezskutecznie | 0:0

• 19:36

1' Rozpoczęli gospodarze!

• 19:12

Arka Gdynia zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli. Ma na koncie osiem zwycięstw, w tym sześć z rzędu. Słoniom po dwóch klęskach z rzędu nie będzie łatwo przełamać świetnej passy rywali.

• 19:11

Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania jest Paweł Malec

• 19:10

• 19:09

• 19:05

Dobry wieczór! O 19:35 pierwszy gwizdek meczu na szczycie pierwszoligowych rozgrywek. Bruk-Bet podejmować będzie Arkę, a celem Słoni jest zdobycie trzech punktów i rehabilitacja po dwóch ligowych porażkach.