Wybrano Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

• Nowy Sącz
  • date_range Czwartek, 2015.02.12 14:37 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:42 )
Tomasz Kowal po raz trzeci z rzędu został Najpopularniejszym Sportowcem Sądecczyzny. W minionym roku Strong Man z Krynicy Zdroju kilkakrotnie stawał na najwyższym miejscu podium w Międzynarodowym Pucharze Polski. Zajął też trzecie miejsce na zawodach Światowej Federacji Strong Man w Uzbekistanie.

Posłuchaj co mówi laureat, Tomasz Kowal
Najpopularniejszy Sportowiec Sądecczyzny

- Cieszę się, że sądeczanie doceniają mój wkład w promocję naszego regionu poprzez sport – powiedział Tomasz Kowal, po otrzymaniu nagrody. - Myślę, że dużo zrobiłem dużo dla naszego regionu, chciałem w ten sposób wypromować nasze tereny.

Drugie miejsce w plebiscycie zajął niepełnosprawny sportowiec Arkadiusz Borzęcki, który w ubiegłym roku zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w rzucie dyskiem. Na trzeciej lokacie uplasował się Jakub Szewczyk uczestnik największych polskich imprez rajdowych.