W Wierchomli cały czas twa dośnieżanie pozostałych tras i wkrótce otwierane będą kolejne wyciągi. Trasa numer 1 i stonoga są natomiast dostępne codziennie od godz. 9.00 do 17.00.
- A
- A
- A
Pierwsze wyciągi ruszyły w ten weekend w stacji Wierchomla-Dwie Doliny
Kolejna stacja narciarska w Beskidzie Sądeckim zainaugurowała sezon zimowy. Pierwsze wyciągi ruszyły w ten weekend w stacji Wierchomla-Dwie Doliny. Na początek narciarzom udostępnione zostały trasa numer 1 z wyciągiem krzesełkowym i wyciąg "stonoga". Mimo niepełnej oferty chętni do pierwszych zjazdów dotarli do Wierchomli nawet spoza pobliskiej granicy.Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
07:36
Sam Fender - People Watching
-
07:21
W Polsce jest prawie 300 tysięcy dłużników-gapowiczów. Najmłodsi mogą mieć z tego powodu spore problemy
-
06:56
Trzy lata temu Putin rozpoczął pełnoskalową wojnę na Ukrainie. Kraków będzie żółto-niebieski
-
06:29
Pogoda w Małopolsce stabilizuje się na lekkim plusie. W całym regionie może padać
-
06:10
Aktualności komunikacyjne 24.02
-
06:08
Fatalny weekend w Tatrach. To była prawdziwa plaga wypadków, niestety jeden był śmiertelny
-
22:05
Audycja z 23.02.2025 r.
-
21:08
Rodzinę z Tarnowa uratował czujnik czadu. Stężenie było bardzo duże
-
20:00
Cavaliada: Niemiec Lahde wygrał GP Krakowa i klasyfikację generalną
-
18:25
Są ostrzeżenia przed marznącymi opadami. Dotyczą też Małopolski
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze