- A
- A
- A
Akcja "Bezpieczny przejazd. Zatrzymaj się i żyj"
Chwila nieuwagi lub zlekceważenie znaku stop przed przejazdem kolejowym może kosztować życie.Akcja bezpieczny przejazd
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
crop_free
1
/ 30
Dziś przypominali o tym kierowcom w Nowym Sączu organizatorzy ogólnopolskiej kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd - Zatrzymaj się i żyj”. Podczas specjalnej akcji na przejeździe kolejowym przy ulicy Grunwaldzkiej, doszło do symulacji wypadku z udziałem pociągu i samochodu.
W tym roku na Sądecczyźnie doszło do kilkunastu wypadków na przejazdach kolejowych. Ostatni miał miejsce wczoraj w Ptaszkowej. Pociąg relacji Kraków - Nowy Sącz uderzył w stojące na torach Seicento. Samochód został kompletnie zniszczony. 23-letni kierowca i 21-letnia pasażerka z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.
Wypadek w Ptaszkowej
( Bartosz Niemiec /DW)
-
-
-
-
crop_free
1
/ 4
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
22:05
Jak biegać z psem? Nie mamy pojęcia. Częściej szkodzimy i zapominamy o zwierzęciu.
-
20:44
Kupa roboty – Tarnów walczy z psimi odchodami na ulicach
-
20:22
W Krakowie rozpoczyna się 18. festiwal Mastercard Off Camera
-
20:14
Derby Małopolski na remis
-
19:17
Kontrowersje wokół Targów Myśliwskich w Krakowie. Wojewoda Klęczar: „Nie możemy wszystkiego zakazywać”
-
18:24
Jeden z największych browarów w Polsce świętuje 180-lecie istnienia
-
17:55
Autobus-reklama przed Galerią Krakowską. "Nie mamy podstaw prawnych, by go usunąć"
-
17:27
Puszcza znowu przegrała z Pogonią. Dramat w Niepołomicach
-
16:38
Żałoba narodowa po papieżu Franciszku: gest szacunku czy polityczna gra?
-
16:27
Po latach oczekiwań rusza budowa brakującego odcinka drogi z Brzeska do Szczurowej. Mieszkańcy: „Nie chcemy ginąć"
-
15:55
Trzebinia: poważne utrudnienie na A4
-
15:49
Kradł tablice rejestracyjne i jechał tankować na stacje. Amator "darmowego" paliwa zasiądzie na ławie oskarżonych
-
15:17
FILM | Rekomendacje pokazów plenerowych Mastercrad OFF Camera
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze