- A
- A
- A
Kultury Świata - Meksyk: koncert Sombrero Negro i degustacja potraw meksykańskich
Centrum Kultury Podgórze - Klub Aleksandry zaprasza 8.02.2025 r. (19:00) na wydarzenie z cyklu "Kultury Świata". Kierunek - Meksyk: koncert zespołu Sombrero Negro wraz z degustacją potraw.
Zespół Sombrero Negro to wyjątkowe trio, które od lat zachwyca publiczność w Polsce i Europie, przenosząc słuchaczy w kolorowy i pełen pasji świat muzyki meksykańskiej. Tworzą go: Eduardo Bortolotti, skrzypek jazzowy oraz ludowy, który ukończył Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Oprócz klasycznych i jazzowych projektów Eduardo od 15 lat z sukcesem wykonuje tradycyjną muzykę meksykańską. Wspólnie z Alberto Suazo, gitarzysta i multi-instrumentalista, poznali się prawie 20 lat temu w Meksyku, a do Polski przyjechali podczas swojej europejskiej trasy koncertowej. Skład zespołu uzupełnia Eduardo Garcia, gitarzysta i wokalista pochodzący z Boliwii, który od dziewięciu lat mieszka w Polsce i dzieli się swoją pasją do muzyki latynoamerykańskiej, zdobywając uznanie na lokalnej scenie.
Bilety: 11 zł
Link do zakupu: https://biletyna.pl/koncert/Sombrero-Negro/Krakow
Więcej na: https://www.ckpodgorza.pl/oferta/wydarzenie/koncert-sombrero-negro
Adres
Opracowanie:
Wioleta Rapacz
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
10:08
Był pijany, miał zakaz prowadzenia pojazdów, jechał pojazdem bez badań technicznych. A to jeszcze nie koniec...
-
10:00
Dominik Strycharski. Flet może być bardzo ofensywnym narzędziem
-
09:50
BookGame 2025 – największe święto gier planszowych w Polsce
-
09:31
Ekspert: "Dziś rata kredytu hipotecznego na dom czy mieszkanie to średnio ponad 4 tysiące miesięcznie"
-
09:08
Piątek pełen sportowych emocji. Plan transmisji w Radiu Kraków
-
08:58
Ku pamięci Adama Musiała i Andrzeja Iwana
-
08:55
O północy w Krakowie rozpocznie się cisza wyborcza przed wyborami uzupełniającymi do Senatu
-
08:01
Podgórze chce mieć własny hejnał. Wkrótce ruszy konkurs
-
07:44
Broń atomowa w Polsce? Dominik Jaśkowiec: "Jestem sceptyczny. To zaogni odpowiedź drugiej strony"
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze