- A
- A
- A
Uroczyste otwarcie Centrum Urazowego w Krakowie
Pacjenci z Małopolski otrzymają specjalistyczną, szybką i kompleksową pomoc w jednym miejscu - w Krakowie przy ulicy Kopernika właśnie otwarto nowoczesne Centrum Urazowe Medycyny Ratunkowej i Katastrof. Pod jednym dachem, w budynku o powierzchni ponad siedmiu tysięcy metrów kwadratowych zgromadzono nowoczesny sprzęt i wysoko wykwalifikowaną kadrę lekarską.Centrum Urazowe w Krakowie
-
-
-
-
-
crop_free
1
/ 5
Centrum Urazowe Medycyny Ratunkowej i Katastrof w Krakowie
Ponad siedem tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, supernowoczesny blok operacyjny, najwyższej jakości sprzęt i specjalistyczna kadra lekarska - a to wszystko w jednym budynku. Centrum Urazowe Medycyny Ratunkowej i Katastrof w Krakowie to jedyny taki ośrodek w Małopolsce, który kompelksowo będzie niósł pomoc nie tylko zwykłym pacjentom, ale również ofiarom masowych wypadków. Dziś Centrum uroczyście otwarto.
Budowa Centrum Urazowego Medycyny Ratunkowej i Katastrof w Krakowie trwała zaledwie półtora roku. Koszt inwestycji to przeszło sto milionów złotych, ale wierzymy, że to pieniądze, które warto było wydać. CUMRiK to przestrzeń przyjazna nie tylko lekarzom, ale przede wszystkim pacjentom.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
crop_free
1
/ 15
Centrum stoi w sąsiedztwie budynków Szpitala Uniwersyteckiego przy ulicy Kopernika. Obiekt liczy przeszło siedem tysięcy metrów kwadratowych powierzchni.
Nowoczesne centrum urazowe w Krakowie już gotowe
(Aneta Regulska/dw)
Nowoczesne centrum urazowe w Krakowie już gotowe
(Aneta Regulska/dw)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
22:05
Jak biegać z psem? Nie mamy pojęcia. Częściej szkodzimy i zapominamy o zwierzęciu.
-
20:44
Kupa roboty – Tarnów walczy z psimi odchodami na ulicach
-
20:22
W Krakowie rozpoczyna się 18. festiwal Mastercard Off Camera
-
20:14
Derby Małopolski na remis
-
19:17
Kontrowersje wokół Targów Myśliwskich w Krakowie. Wojewoda Klęczar: „Nie możemy wszystkiego zakazywać”
-
18:24
Jeden z największych browarów w Polsce świętuje 180-lecie istnienia
-
17:55
Autobus-reklama przed Galerią Krakowską. "Nie mamy podstaw prawnych, by go usunąć"
-
17:27
Puszcza znowu przegrała z Pogonią. Dramat w Niepołomicach
-
16:38
Żałoba narodowa po papieżu Franciszku: gest szacunku czy polityczna gra?
-
16:27
Po latach oczekiwań rusza budowa brakującego odcinka drogi z Brzeska do Szczurowej. Mieszkańcy: „Nie chcemy ginąć"
-
15:55
Trzebinia: poważne utrudnienie na A4
-
15:49
Kradł tablice rejestracyjne i jechał tankować na stacje. Amator "darmowego" paliwa zasiądzie na ławie oskarżonych
-
15:17
FILM | Rekomendacje pokazów plenerowych Mastercrad OFF Camera
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze