Pomimo wakacji pracowali wytrwale przez dwa tygodnie. Teraz przyszedł czas na premierę. Blisko czerdziestoosobowa grupa nastolatków - podopiecznych stowarzyszenia "Siemacha" pod czujnym okiem profesjonalistów przygotowała spektakl "Pokolenie f" : []
Spektakl - w reżyserii Agnieszki Korytkowskiej - Mazur opowiada o agresji i sposobach radzenia sobie z nią, a powstał w teatrze Bagatela w ramach projektu "Lato w Teatrze". Spektakl będzie można zobaczyć na scenie "Na Sarego" - jeszcze dziś, w niedzielę o 19.15.
Wstęp jest wolny.
Katarzyna Pelc
- A
- A
- A
Pracowite dwa tygodnie za nimi
Podopieczni stowarzyszenia "Siemacha" w świetle reflektorówKomentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
07:02
Michał Probierz rozesłał powołania. Zaskoczeń nie ma, do zespołu wraca Cash
-
06:42
Turniej WTA w Indian Wells: Iga Świątek w półfinale zagra z rewelacją ostatnich tygodni
-
06:24
Piątek deszczowy i chłodny. W nocy możliwe opady deszczu ze śniegiem i śniegu
-
06:11
Aktualnosci komunikacyjne 14.03
-
06:06
Krakowski gapowicz-rekordzista jest winny... ponad 100 tysięcy złotych!
-
22:46
Kosmiczni Grioci przemawiają do Ziemian w rytmie afrobeatu.
-
19:26
Centra Integracji Cudzoziemców są potrzebne. „Koalicja Obywatelska i Lewica powinny bronić tej idei”
-
19:24
Prof. Brzozowski zdumiony kontrowersjami wokół Centrum Integracji Cudzoziemców w Nowym Sączu
-
19:13
Paweł Wąsek 17. w Oslo. Wygrał Ryoyu Kobayashi
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze