- W związku z tygodniem bibliotek trwa biblioteczna abolicja. Wszyscy czytelnicy mogą oddać wypożyczone tytułu bez kary finansowej. Czekamy na was do 17 maja w budynku głównym przy ulicy Jagiełły 1 - mówi Joanna Kalisz-Dziki, dyrektor gorlickiej biblioteki.
Filie biblioteki w dzielnicach Zawodzie oraz Magdalena pozostają na razie zamknięte do odwołania. Dlatego książki można tylko i wyłącznie oddawać w budynku głównym.
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze.
Maciej Wodziński/ko